Головна навігація
Меню

«Порше Центр Київ» на благодійному вечорі “Burn’s Night”

20 лютого 2010р. «Порше Центр Київ» (компанія «Віннер Автомотів») підтримав одну з визначних благодійних подій року - благодійний вечір “Burn’s Night”.

”Burn’s Night” – вечір, присвячений знаменитому шотландському поету Роберту Бернсу. Ось вже 15 років поспіль «Київський клуб Левів» проводить його у Києві. «Порше Центр Київ» того вечора представив шановній публіці зірку модельного ряду Porsche, а саме – Porsche Panamera 4S. Автомобіль Porsche Panamera, офіційно представлений в Україні 12 вересня 2009 року і ще не встигнувши з’явитись на ринку, одразу завоював своїх прихильників, котрих виявилося немало і на “Burn’s Night”. Гостям було надано детальну інформацію про цей перший чотирьохдверний спортивний седан у модельному ряді Porsche, котрий представлений на українському ринку поки що у трьох топових версіях, оснащених двигунами V8 та низкою розкішних опцій: Panamera S, Panamera 4S та Panamera Turbo.

Так, офіційну частину 15-го вечора “Burn’s Night” було оголошено Стюартом МакКензі – ідейним натхненником вечора і членом «Київського клубу Левів», за виступом якого продовжувалося свято вишуканих національних шотландських страв, головною з яких став знаменитий шотландський пудинг "Хаггіс", шотландської музики та благодійних аукціонів.

Окрім інтересу до культури Шотландії та бажання гарно провести час, гостей “Burn’s Night” об’єднує також бажання допомогти тим, хто це потребує. Минулого року організатором вдалося зібрати більше 155 тисяч доларів, котрі були надіслані одразу декільком дитячим клінікам, а значить, тисячі дітей отримали надію на найголовніше – здорове життя. Для компанії «Віннер Автомоітв» участь у такому благодійному вечорі – унікальна можливість допомогти дітям ділом, а не словом. І дуже приємно співпрацювати із «Київським клубом Левів», котрий за 7 років своєї роботи в Україні зміг об’єднати більше 70 однодумців та зібрати на благодійні проекті більше 750 тисяч доларів.