Головна навігація
Меню

Українці дізнаються про світові новинки безпосередньо на Женевському автосалоні!

В період 05-06 березня 2010 року відбулася подорож під супроводом керівника відділення Porsche Сергія Корольова клієнтів Porsche до Женевського автосалону, який входить до п‘ятірки кращих автошоу світу. Дана можливість була надана компанією «Віннер Імпортс Україна», яка завжди намагається тримати своїх клієнтів у курсі усіх цікавих подій та новинок.

Українська делегація складалася з 12 найгарячіших прихильників автомобілів Porsche, клієнтів «Порше Центр Київ» та «Порше Центр Одеса», які з нетерпінням прагнули побачити усі новинки, запропоновані сучасним автовиробником преміум-класу.

Як завжди, клієнти Porsche навіть в Швейцарії  мали винятковий статус, - адже окрім безлімітного доступу до стендів всіх автовиробників протягом робочих годин автосалону, на них очікував вечірній VIP-прийом на стенді Porsche вже після закриття виставки. Протягом цього часу вся увага співробітників (включно високопосадовців) Porsche була приділена клієнтам бренду, які мали можливість детально ознайомитись з найкращими новинками Женевського автосалону. Вони першими змогли побачити та оцінити переваги нового покоління Porsche Cayenne, який, можливо, ще не є іконою у своєму класі, але як мінімум виступає законодавцем жанру. Не менш цікавими прем‘єрами від бренду були Porsche 911 GT3 RS та надзвичайний  концепт-кар Porsche 918 Spyder. Останній може поборотися навіть із самою Panamera, яка рахувалася до деякого часу самим унікальним витвором компанії Porsche. Його тяга здійснюється завдяки гібридного двигуна, який може заряджатися від побутової електромережі. При цьому всьому, Porsche 918 Spyder настільки швидкий, що дасть фору багатьом сучасним спорт-карам із бензиновими двигунами.

Ця подорож дійсно була захоплюючою та принесла масу вражень і задоволення для усіх її учасників. Хоча у кожного це задоволення було власне, індивідуальне. Хтось «закохався» у нову модель Cayenne, хтось був приємно вражений її дизайном та технологіями, хтось пообіцяв собі знову відвідати автовиставку на другий рік. Та багато інших позитивних вражень.