Головна навігація
Меню

Сніг та крига? - Не проблема! Українські учасники на «Porsche World Road Show: Snow and Ice 2010»

З 13 по 15 березня 2010 року група учасників з України, що складалася з 13 клієнтів та найпалкіших прихильників бренду Porsche під супроводом менеджера з комунікацій Porsche Євгенії Ткаченко, взяла участь у навчаннях із вдосконалення водійських навиків. Ці захоплюючі тренінги відбуваються на замерзлих озерах і є частиною світового роуд-шоу від Porsche: «сніг та крига» (Porsche World Road Show: Snow and Ice). На одному з таких озер, Пасасьєрві, яке знаходиться біля туристичного поселення Івало, розташувався центр Porsche з покращення водійських навиків, Porsche Driving Experience Center, Фінляндія. У центі пропонується клієнтам з усього світу вдосконалити навики управління автомобілем у складних зимових умовах, взявши участь у програмі Camp 4S. Усі етапи навчання проводяться під керівництвом досвідчених водіїв-інструкторів від Porsche у реальних умовах.

Для прихильників бренду Porsche з України участь у роуд-шоу Porsche, «сніг та крига 2010» стає уже традицією. Адже організація цієї подорожі відбувається уже другий рік поспіль, за підтримки компанії Віннер Імпортс Україна». Цього року, спеціально для учасників з України були організовані навчання, терміном з 13 по 15 березня.

Навчання розпочалося з інструктажу по теорії керування, на якому детально розповідали про можливі ускладнення під час управління автомобілем на крижаній поверхні та про необхідні заходи і прийоми для уникнення небезпеки. Через годину група вирушила до замерзлого озера, де і мала проходити практична частина. Обличчя учасників видавали їхню нетерплячість та бажання як скоріше сісти за кермо і спробувати свої сили. Але, побачивши озеро, всіяне яскравими моделями Porsche на шипованій гумі, а саме - Cayman, 911 Carrera 2, 911 Carrera 4, 911 Turbo, Panamera та Cayenne, їхні очі наповнились одночасно здивуванням та радістю. Уже не лякали думки ні про великий мороз, чи про можливо десь тонку кригу, залишалося лише бажання. Бажання злитися з автомобілем та «задати жару» на крижаній поверхні озера. Таке бажання усі учасники могли реалізувати у різних водійських секціях: водіння і гальмування, слалом, тестування надлишкової чи недостатньої маневреності та ін. Окрім того, заїзди на різних моделях Porsche дали змогу учасникам відчути кожен автомобіль, його особливості, мелодійність звуку від натискання педалі акселератора та поведінку на снігу і кризі. Дивувало, наскільки «слухняним» може бути автомобіль за правильного керування навіть у таких умовах.

Подорож на роуд-шоу від Porsche, «сніг та крига» у Фінляндію та участь у програмі Camp 4S від центру Porsche була одночасно захоплюючою, веселою та корисною. Але цей захід був лише одним із захоплюючих пропозицій від Porsche для найпалкіших прихильників цього бренду. Попереду на них очікує ще багато цікавого та нового. Тому приєднуйтесь до нашої команди!