Головна навігація
Меню

Тріумф Porsche на «Північній петлі»

Штутгарт. Цьогорічні перегони «24 години Нюрбургринга» були одними з найбільш драматичних та захоплюючих. На очах у 220 000 глядачів заводські пілоти Porsche Марк Ліб (Німеччина), Тімо Бернхард (Німеччина) та Ромен Дюма (Франція) здобули тріумфальну перемогу для Porsche, фінішувавши першими у 39-х перегонах на знаменитій «Північній петлі» та здолавши сильних конкурентів з команд BMW, Mercedes та Audi.

Для Porsche, стайні Porsche Team Manthey, а також гонщика Тімо Бернхарда здобута перемога стала п’ятою в цих перегонах за останні шість років.

За допомогою автомобіля Porsche 911 GT3 RSR Porsche вдалося стати на чолі пелетону о 23.25 та залишатися попереду до фінішних прапорів. Porsche 911 GT3 RSR встановив новий рекорд траси, подолавши 156 кіл та 3958,968 км завдяки неймовірним зусиллям пілотів та команди в цілому. 16 годин та 35 хвилин попереду конкурентів, 108 швидких та безпомилкових кіл, не зважаючи на тиск конкурентів та складні умови одного з найпідступніших треків на планеті, що вкотре засвідчило надійність автомобіля та рівень підготовки пілотів.

Під час перегонів виникла лише одна критична ситуація – під час заїзду  на піт-стоп паливний насос не працював. Автомобіль залишався не заправленим, а команда гаяла час. То ж механікам не залишалося нічого іншого, як перетягнути автомобіль до іншого насосу, хоч команда і втратила при цьому майже хвилину.

Для Porsche 911 GT3 R Hybrid гонка видалася не такою успішною, проте пілотам Йоргу Бергмайстеру (Німеччина), Річарду Літцу (Австрія), Марко Хольцеру (Німеччина) та Патріку Лонгу (США) вдалося посісти почесне 28 місце.

Porsche 911 GT3 R, який представляв Manthey Racing та успішно розпочав перегони, було вирішено закликати до боксів стайні. Команда зосередилася на екіпажі, який очолив пелетон. Стратегія виявилася успішною – Porsche здобув тріумфальну перемогу.