Головна навігація
Меню

Допрем’єрний показ нового 911 Carrera на заводі Porsche у Лейпцигу

Лейпциг. 28-29 вересня українські шанувальники Porsche взяли участь в унікальній події, організованій Porsche AG виключно для представників країн Центральної та Східної Європи. В рамках заходу гості з України, Польщі, Чехії та інших країн мали можливість побачити нещодавно презентований у Франкфурті автомобіль Porsche 911 Carrera, протестувати на треку у Лейпцигу практично весь модельний ряд Porsche, а також відвідати з екскурсією завод, який випускає Panamera та Cayenne.

 

Під час прийому в Porsche Leipzig представники України змогли не лише побачити новий 911 Carrera, переконатися у комфорті нового салону, першими ознайомитися з програмою індивідуалізації Porsche Exclusive для нещодавно презентованої моделі, але й порівняти попереднє та нинішнє покоління 911. Презентовані пакети зовнішнього дизайну SportDesign та Aerokit Cup пройшли тестування в аеродинамічній трубі дослідницького центру Porsche у Вайзаху та не лише роблять зовнішність автомобіля надзвичайно виразною, але й несуть функціональне навантаження.

Наступного дня учасники заходу провели тест-драйв автомобілів Porsche. Початок тесту було покладено на позашляховому треку, який раніше був танковим полігоном, – саме там учасники заходу випробовували Porsche Cayenne. Підйоми та спуски, подолання броду, діагональне вивішування – практично усі позашляхові технології були продемонстровані на практиці та вразили усіх присутніх. Друга секція тест-драйву передбачала заїзди на треку на спортивних Porsche – 911, Boxster, Cayman були у розпорядженні гостей майже годину. Під керівництвом досвідченого інструктора Porsche учасники невпинно покращували час подолання кола. До речі, трек Porsche Leipzig повністю відповідає вимогам FIA та включає в себе повороти з найвідоміших гоночних треків світу.

Родзинкою програми стало відвідування заводу Porsche, який випускає моделі Panamera та Cayenne. Найсучасніші технології, високоефективний виробничий процес, ідеальний порядок у цеху – учасники заходу мали можливість побачити, що стоїть за добре знаною якістю Porsche.

Приємним доповненням до тестової програми стало відвідування одного з найбільших магазинів Porsche Design Driver’s Selection, де можна було придбати сувенірну продукцію Porsche, одяг тощо.

Побачити новий 911 Carrera в Україні можна буде в грудні цього року. Офіційні дилери Porsche вже приймають замовлення на автомобіль. Вартість купе 911 Carrera становить від 107 700 євро, 911 Carrera S – від 124 200 євро.