Головна навігація
Меню

Вічні тренди для жінок та чоловіків від Porsche Design

Штутгарт. Нова колекція осінь-зима 2011 від Porsche Design – найбільша колекція одягу в історії бренду. Вперше до колекції увійшли не лише чоловічі та жіночі шкіряні куртки, але й жіночі джинси та одяг. З вересня 2011 року нова колекція буде доступна у магазинах Porsche Design по всьому світу.

Родзинка нової колекції – куртка P'1140 R, яка, безсумнівно, привертатиме увагу оточуючих. Пуризм та позачасовість моделей лежать в основі  концепції Porsche Design, а вироби з нової колекції, безсумнівно, є її втіленням. Завдяки використанню тонкої овечої шкіри та відсутності підкладки куртки надзвичайно комфортні. Секрет їх привабливості полягає у відмінній якості пошиття та незвичній обробці матеріалів, оскільки традиційно виробник значну увагу приділяє деталям. Тонка робота майстрів відображена у кожному шві – шкіра зшита зигзагоподібним швом без накладення шматків матеріалу один на одного, а остаточно зафіксовано за допомогою стрічки. В результаті вироби надзвичайно легкі та відповідають духу мінімалізму.

Ще одна новинка, яка заслуговує на особливу увагу, - куртка P'1140 «Aviator», представлена у  чоловічому та жіночому варіантах. Куртки пошито з тонкої овечої шкіри, яка має мінімальну вагу та забезпечує оптимальний теплообмін. Додатковий комір-стійка гарантує комфорт та збереження тепла у холодні осінні та зимові дні, а просторі кишені підкреслюють стиль, який був запозичений у традиційних авіаційних курток. Якість пошиття курток – найвищого рівня, як і у інших речей з нової колекції.