Головна навігація
Меню

«Порше Центр Одеса» став партнером проведення концерту гурту Hurts

Одеса. 22 червня в одному з клубів Одеси відбувся концерт гурту Hurts, який у 2010 році злетів на вершини хіт-парадів в усьому світі. Під час свого візиту до «Перлини біля моря» учасники гурту встигли дати інтерв’ю одній з радіостанцій, влаштувати автограф-сесію та забезпечити глядачам незабутнє задоволення від прослуховування концерту. Партнером проведення заходу став офіційний дилер Porsche – «Порше Центр Одеса».

Виступ гурту Hurts став непересічною подією для Одеси – за декілька днів до концерту квитки були повністю розкуплені. Популярність гурту підтверджена низкою авторитетних міжнародних нагород – Hurts є переможцем MTV Europe Music Awards у номінації «Прорив року», ECHO Awards у номінації «Кращий міжнародний гурт»,  NME Awards у номінації «Краща нова група» тощо. Заслуговує на увагу той факт, що гурт записав відео «Wonderful life» своїм коштом, витративши 20 британських фунтів. Не зважаючи на це, його переглянули понад 20 мільйонів користувачів Youtube, зробивши гурт всесвітньовідомим.

Для переміщень по місту Тео Хатчкрафт та Адам Андерсон обрали автомобілі Porsche Panamera та Porsche Cayenne. Обладнаний автоматичною коробкою передач з двома зчепленнями, а також пневматичною підвіскою, Panamera 4S з просторим 4-місним салоном та повним приводом забезпечує найвищий рівень комфорту пасажирам. Cayenne S Hybrid, яким також користувалися музиканти, втілює в собі прогресивні технології, спрямовані на захист довкілля – побудований за останнім словом техніки автомобіль комплектується паралельним повним гібридним приводом, системою Auto Start Stop, 8-швидкісною автоматичною трансмісією Tiptronic S, полегшеною конструкцією кузова тощо. При цьому автомобіль демонструє видатні динамічні та позашляхові характеристики.

Глядачі концерту також мали можливість доторкнутися до світу Porsche – завдяки зусиллям офіційного дилера «Порше Центр Одеса» біля входу в клуб було встановлено подіум, на якому красувався Porsche Panamera. Протестувати такий автомобіль можна під час візиту до салону офіційного дилера.