Головна навігація
Меню

Екіпаж Рьорль/Гайстдорфер бере участь у ралі Targa Tasmania

Штутгарт/Тасманія. Через 30 років після здобуття однієї з найбільш видатних перемог в історії World Rally Championship (WRC) екіпаж Вальтер Рьорль/Крістіан Гайстдорфер та їх Porsche 911 SC об’єдналися для участі в ралі Targa Tasmania, яке розпочалося 5-го квітня та триватиме 5 днів. Targa Tasmania – ралі, під час якого екіпажам необхідно подолати 2000 км виснажливих доріг на острові Тасманія, який знаходиться біля  південного узбережжя Австралії.

Знаменитий Porsche 911 SC не брав участі в змаганнях впродовж 25 років, проте він був повністю реставрований зусиллями спеціалістів Музею Porsche, розташованого в Штутгарті, Німеччина. Згаданий автомобіль – один з трьох, що належать до експозиції ‘Museum on Wheels’ та приймають участь в ралійних змаганнях класичних автомобілів цього року. Компанію Porsche 911 SC склали легендарний переможець ралі Targa Florio 1960-го року 718 RS 60 Spyder  та не менш відомий 908/2 Spyder, який здобув перемогу у ралі Targa Florio в 1969-му році.

Цьогорічні перегони Targa Tasmania стануть ювілейними 20-ми змаганнями, під час яких учасникам потрібно подолати 38 спецділянок протяжністю понад 500 км.  Фінішують учасники 10-го квітня біля міста Хобарта. 

Слідкувати за успіхами екіпажу Рьорль/Гайстдорфер у ралі Targa Tasmania можна онлайн www.youtube.com/porsche – інформація оновлюється щоденно, додаються відео-фрагменти, зняті на окремих спецділянках та під час спілкування з учасниками перегонів.