Головна навігація
Меню

Нова найпотужніша модель Gran Turismo

Штутгарт. Нова модель в лінійці Gran Turismo підіймає стандарти для спортивних 4-дверних автомобілів класу «люкс» до якісно нового рівня. Компанія Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Штутгарт представляє Panamera Turbo S, який поєднує відмінні технічні характеристики, ефективність, динаміку та комфорт. Двигун V8 об’ємом 4,8-л з двома турбокомпресорами забезпечує 550 к.с. потужності, що на 50 к.с. більше, ніж у потужного двигуна моделі Panamera Turbo. В той же час крутний момент збільшено з 700 до 750 Нм. В режимах “Sport” та “Sport Plus” пакету Sport Chrono Turbo 8-циліндровий двигун забезпечує 800 Нм в рамках так званого режиму «overboost».

Динамічні показники даної моделі поліпшено у порівнянні з Panamera Turbo: завдяки функції Launch Control 100 км/год досягаються за 3,8 с, максимальна швидкість становить 306 км/год, при цьому витрати палива залишаються на рівні 11,5 л згідно умов NEDC. Якщо на автомобіль встановити 19-дюймові всесезонні шини з додатково зниженим коефіцієнтом опору коченню, розроблені Michelin спеціально для Panamera, витрати палива зменшаться до 11,3 л/100 км.

Покращення динамічних показників у порівнянні з Panamera Turbo спричинено наступними змінами в налаштуваннях автомобіля: вдосконалено турбокомпресори з турбінними алюмінієво-титановими колесами та перепрограмовано блок керування двигуном. Використання в конструкціях турбіни та компресора сплаву алюмінію та титану дозволило знизити їх вагу. Таким чином, знижено інертність автомобіля та покращено відгук двигуна.

Навіть для автомобіля класу «люкс» Panamera Turbo S пропонує надзвичайно багату комплектацію. Для дотримання спортивної концепції автомобіля його обладнано найбільш важливими системами контролю ходової частини у якості стандартного обладнання. Наприклад, системою Porsche Dynamic Chassis Control (PDCC), яка забезпечує регулювання ходової частини та активно протидіє кренам, реєструючи у повороті схильність кузова до нахилу  та значно знижуючи його. Система Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus) служить для підвищення динаміки руху й стійкості - вона здійснює безступінчастий перерозподіл моменту між задніми колесами, а також має в своєму складі електронно кероване блокування заднього диференціалу. На автомобіль встановлено підсилювач Servotronic, ступінь підсилення якого залежить від швидкості руху. Пакет Sport Chrono Turbo, який керує налаштуваннями підвіски, турбіни та трансмісії, забезпечує ще більш спортивний режим керування авто при натиску кнопки “Sport Plus”. Зазначений пакет також є стандартним обладнанням, як і спортивна вихлопна система, що додає звучання двигуну.

Спортивний характер нового Panamera Turbo S проявляється не лише під час поїздок, але й відображений в зовнішності автомобіля. 20-дюймові диски Turbo II, бокові обвіси з асортименту Porsche Exclusive, а також адаптивний задній спойлер кольору кузова, який має 4 позиції, підкреслюють спортивні якості автомобіля та додають виразності зовнішності. Поєднання ексклюзивності та спортивного характеру демонструє двокольоровий оздоблений шкірою інтер’єр, який також входить до стандартної комплектації. Нова кольорова концепція салону Black/Cream пропонується виключно для цієї моделі, а з осені автомобіль можна замовити в ексклюзивному кольоровому оформленні Agate Grey/Cream. 

Новий Panamera Turbo S вже можна придбати в офіційній дилерській мережі Porsche в Україні. Вартість автомобіля становить 169 200 євро.

Детально про Porsche Panamera http://porsche.ua/ua/models/panamera