Головна навігація
Меню

Незабутні враження разом з Porsche – поїздка на Istanbul Porsche World Road Show

Щороку учасники Porsche World Road Show отримують незабутні враження та яскраві емоції  - технічна досконалість автомобілів, спортивний драйв, живописні пейзажі, ексклюзивна розважальна програма, хороша компанія нікого не залишають байдужими. Кращі спортивні треки світу чекають на власників автомобілів Porsche  та тих, хто хоче долучитися до легендарного бренду та його цінностей.

Цього року ми пропонуємо відвідати відомий трек у Стамбулі - Formula 1 Istanbul Park Circuit. Трек з відмінною інфраструктурою, який щороку приймає «Королівські перегони», дасть можливість відчути спортивний характер автомобілів Porsche, а професійні інструктори допоможуть вдосконалити навики керування  автомобілем. Учасники поїздки матимуть можливість протестувати весь модельний ряд Porsche, у тому числі – легендарні спортивні автомобілі.
Хоча основною метою поїздки залишається можливість насолодитися Porsche на спортивному треку, все ж учасникам будуть запропоновані і інші розваги – гостей частуватимуть кращі ресторани з автентичною місцевою кухнею, а розкішні умови проживання гарантує готель Marriott Hotel Asia.
Оскільки реєстрацію учасників припинено, слідкуйте за новинами на нашому сайті - Porsche регулярно запрошує своїх прихильників до участі у подібних заходах.