Головна навігація
Меню

Автомобільна подія року! Новий Porsche Cayenne продовжує завойовувати нагороди

5 березня 2011 року у найкращому концертному залі України «Crystal hall» відбулася довгоочікувана презентація нової церемонії нагородження «Crystal Awards». Найвеселішою і найчеснішою премією шоу-бізнесу відзначали українських героїв індустрії розваг та найбільш яскраві події минулого року.

Безпристрасне журі в якості гуру шоу-бізнесу, експертів з проведення стильних вечірок та впливових видань визначало переможців в різноманітних категоріях, починаючи від найкращого рок концерту і закінчуючи найбільшим скандалом року.

Серед представлених номінацій особливо порадувала нагорода за найкращу презентацію авто, за яку змагались такі автомобілі, презентовані минулого року: Porsche Cayenne, Peugeot 308, Mazda і Honda CR. Porsche Cayenne зміг з легкістю обійти конкурентів і отримав нагороду за презентацію своїх нових моделей Cayenne, Cayenne S та Cayenne Turbo.

Нагадаємо, що дана подія відбулась 18 травня 2010 р. в концертному залі «Crystal hall» під гаслом «Влучно в ціль». Організатор презентації – команда Porsche з компаній «Віннер Імпортс Україна» та «Віннер Автомотів» – зміг не лише продемонструвати всі технологічні переваги нових моделей, але й створити справжнє захоплююче шоу для своїх відвідувачів. У програмі на чолі з ведучим Антоном Мухарським були художниця Дар`я Пушанкіна з пісочною анімацією, лазерне шоу, виступи балету та музика від DJ Eva.  

Отримана нагорода слугує яскравим доказом чудової роботи команди Porsche, яка в черговий раз змогла підтвердити високе звання лідера автомобільної індустрії.

Звичайно, така грандіозна подія не могла оминути уваги українських знаменитостей. Серед гостей та номінантів премії були присутні:  Лесь Подервянський, Йолка, Фагот і Фоззі, Тіна Кароль, Наталя Могилевська, Олег Скрипка, Олександр Ломинський, Алібі, The Maneken, Tomato Jaws, Champagne Morning, Gorchitza, Ігор Посипайко, Ольга Навроцька, Коля Серьга, Андрій Джеджула, Іван Дорн, Василіса Фролова, балет My Way, хореограф Річард Горн, Real O, Віктор Скуратовський, Ольга Аленова, Казбек Бектурсунов.