Головна навігація
Меню

25 років з дня заснування підрозділу Porsche Exclusive

Штутгарт. Музей Porsche присвятив чергову виставку ювілейній даті: в 1986 році Porsche став першим автомобільним виробником, який заснував відділення індивідуальних замовлень  - Porsche Exclusive. Останні 25 років клієнти Porsche мали можливість замовляти автомобілі, які максимально відповідали їх смакам та потребам. Музей Porsche вперше демонструє вміння спеціалістів підрозділу Porsche Exclusive на виставці, яка розпочалася 1 березня та триватиме до 1 травня 2011 року.

Відвідувачі мають можливість ознайомитися з унікальними та рідкісними експонатами: окрім Porsche 911 Turbo S 3.6, який в 1997 році вперше в історії спортивних автомобілів Porsche подолав бар’єр швидкості у 300 км/год, на виставці представлений один з двох Porsche 911 Speedster 1995 року. Ще один експонат, який прикрасив експозицію, - Porsche 959 золотого кольору, який був оформлений відповідно до побажань арабського шейха. Окрім інших ексклюзивних елементів оздоблення, на нього встановлені золоті патрубки вихлопної системи.

Також відвідувачі виставки зможуть побачити сучасні роботи Porsche Exclusive  - наприклад, Porsche 911 Speedster, який є даниною легендарному 356 Speedster, що вважався найбажанішим автомобілем п’ятдесятих років ХХ століття.

Музей Porsche пропонує екскурсію по відкритій експозиції, а також книгу, присвячену ювілею, в якій наведено найбільш цікаві, яскраві та пам’ятні проекти відділення: від Porsche 356, зробленого на замовлення, до 911 для королівської родини з Близького Сходу. Також в магазині музею можна придбати сувенірні моделі автомобілів, брелоки, шильдики на радіаторні решітки класичних автомобілів тощо.

Детально про музей Porsche - /ua/porsche/museum .