Головна навігація
Меню

Спортивні автомобілі Porsche – широкий вибір моделей та комплектацій в офіційній дилерській мережі

Для справжніх шанувальників бренду Porsche історія та досягнення компанії нерозривно пов’язані з її спортивними автомобілями. З моменту заснування компанії значна увага приділялася спортивним якостям автомобілів, а всі технології, які застосовувалися в процесі їх конструювання, проходили обов’язкову перевірку на гоночному треку.

Спортивні автомобілі Porsche  є свідченням вишуканого смаку їхнього власника, а також жаги пригод та справжнього спортивного драйву, технологічної обізнаності та інноваційності. Культові спортивні Porsche колекціонують, ними захоплюються, їх бережуть як сімейні реліквії. Популярність та шанобливе ставлення до спортивних Porsche мають очевидне підґрунтя:  кожен з автомобілів випередив свій час завдяки оснащенню найліпшою та найсучаснішою технікою, а також бездоганним технічним рішенням, що демонструють еволюцію дизайнерських та інтелектуальних підходів.

Офіційні дилери Porsche в Україні пропонують шанувальникам спортивних автомобілів широкий вибір моделей Porsche:

Автомобіль з обмеженої серії популярної моделі Carrera 4S - 911 Carrera 4 GTS 2012. Потужність - 408 к.с., розгін до 100 км/год за 4,2 с, максимальна швидкість, не обмежена електронікою, – 300 км/год.  Форсований на додаткові 23 к.с. двигун забезпечує більш динамічний драйв.Спортивна вихлопна система має спокусливе для шанувальників спортивних автомобілів звучання та дає насолодитися "голосом" опозитного дивгуна. Повний привід дарує безкомпромісну впевненість на дорозі. Спеціальний колір GT-Silver витончено поєднано із повністю шкіряним салоном Carrera Red.

Porsche 911 Turbo S 2011 року – 530 к.с., розгін до 100 км/год за 3,3 с, максимальна швидкість, не обмежена електронікою, – 315 км/год. Найпотужніший спортивний Porsche в історії продажів в Україні має розкішний набір стандартного обладнання, яке включає адаптивні спортивні сидіння, динамічну систему освітлення поворотів, систему об’ємного звучання BOSE Surround System, електронну систему регулювання жорсткості підвіски, повний  привід, надефективні композитно-керамічні гальма та інноваційну трансмісію PDK із 2-ма зчепленнями. Чорний колір авто гармонійно поєднаний з контрастним двокольоровим салоном, щедро оздобленим справжнім карбоном.

911 Carrera 4S 2011 року – 385 к.с., розгін до 100 км/год за 4,3 с, максимальна швидкість – 295 км/год Виразний образ цього автомобіля нікого не залишить байдужим – білий кузов, синій шкіряний салон, пакет зовнішнього дизайну Aerokit з заднім спойлером, що надає спортивному вигляду автомобіля ще більшої динаміки та агресії.

Cayman S 2011 року – 320 к.с., розгін до 100 км/год за 4,9 с, максимальна швидкість – 275 км/год. Найпотужніша модифікація купе Porsche Cayman. Він готовий кинути виклик більш потужним спортивним автомобілям: безперечна перевага Cayman пояснюється практично ідеальним розподіленням ваги за рахунок центрального розташування двигуна. Серцем автомобіля є легендарний опозитний 6-циліндровий двигун Boxster. Потужна акустична система, вентиляція сидінь та система допомоги при паркуванні забезпечують належний рівень комфорту, а пакет керування потужністю,  роботою АКПП та жорсткістю амортизаторів  є запорукою відмінних результатів у будь-яких перегонах.

911 Turbo 2011 року – 500 к.с., розгін до 100 км/год за 3,4 с, максимальна швидкість – 312 км/год. У дилерській мережі Porsche пропонується автомобіль червоного кольору Guards Red із чорним шкіряним салоном. Виразності зовнішності автомобіля додають легкосплавні диски 911 Турбо II із кольоровим гербом Porsche. Вишуканий інтер’єр оздоблено натуральною шкірою та вставками із карбону – для цінителів комфорту, розкоші та спортивного стилю. У аналогічній комплектації доступний автомобіль кольору Meteor Grey .

Детальну інформацію про наявні в Україні спортивні автомобілі Porsche ви можете отримати в салонах офіційних дилерів Porsche. Вирішивши стати власником легендарного автомобіля, ви можете комбінувати близько 500 опцій, обравши автомобіль, який повністю відповідатиме вашим унікальним вимогам. Спортивні автомобілі Porsche представлені у широкому ціновому діапазоні, мінімальна вартість становить 58100 євро.