Головна навігація
Меню

Прем’єра 911 Carrera Cabriolet з новою концепцією даху

Штутгарт. Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Штутгарт подвоює задоволення від поїздок на новому 911 Carrera, презентуючи кабріолет майже одночасно з новинкою у кузові купе. Таким чином, дебют класичного спортивного автомобіля з м’яким складаним дахом відбувся буквально через кілька місяців після презентації нового покоління автомобіля в цілому.

Унікальну концепцію, втілену в 911 у кузові купе з його алюмінієво-стальним кузовом, логічно продовжує кабріолет з концептуально новим дахом: в результаті типова для 911 лінія даху повністю збережена. Навіть коли дах закритий, автомобіль має гарну форму. Технологічний дизайн з використанням магнієвих елементів в полегшеній конструкції забезпечує зниження ваги автомобіля та високі динамічні характеристики, економічність та вражаючий комфорт. У 911 з відкритим дахом Porsche вдалося знизити вагу у порівнянні з попереднім поколінням, як і власне відбулося з версією у кузові купе.

Обидва нові кабріолети мають двигуни аналогічні тим, що встановлені на 911 Carrera Coupe. Відповідно задньоприводний 911 Carrera Cabrio укомплектовано 3,4 л опозитним двигуном потужністю 350 к.с. (257 кВт) та механічною семиступінчастою трансмісією. Відкритий Carrera S має 3,8 л 6-циліндровий двигун потужністю 400 к.с. (294 кВт) та семиступінчасту «механіку» у базовій комплектації. Отже, моделі 911 з відкидним верхом також вирізняються з-поміж конкурентів показниками ефективності: витрати палива не перетинають відмітку в 10 л на 100 км (згідно вимог NEDC). На нові кабріолети у якості опції можна встановити трансмісію Porsche Doppelkupplung (PDK), яка забезпечує додаткове зниження показника витрат палива та скорочення часу розгону.

  

З подовженою, у порівнянні з попередньою моделлю, колісною базою, більш широкою передньою колією та новим електромеханічним підсилювачем керма, нові 911 у кузові кабріолет вражають показниками динаміки та керованістю. В залежності від моделі, у базовій комплектації або у якості опції доступна система регулювання жорсткості підвіски, яка вносить свій вклад у підвищення показників динаміки.

Нові 911 Сabrio надійдуть в Україну у першому кварталі 2012 року, проте вже зараз автомобілі можна замовити в салонах офіційних дилерів Porsche в Україні. Вартість 911 Carrera Cabriolet стартує з позначки 122 000 євро, а  911 Carrera S Cabriolet – з 138 000 євро.