Головна навігація
Меню

Porsche отримує премію «Auto Trophy» за Panamera та новий 911

Штутгарт. Компанія Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Штутгарт у цьому році стала дворазовим лауреатом престижної премії «Auto Trophy». Читачі газети «Auto Zeitung» у 18-й раз визнали новий 911 Carrera кращим автомобілем у своєму класі. У класі «люкс» перемогу здобув Panamera Turbo S.

«Отримати цю премію за новий 911, який ще навіть не з’явився на ринку, - це просто фантастика», - сказав відповідальний за розробку моделей член правління Porsche Вольфганг Хатц під час нагородження у Дюссельдорфі. «Представник сьомого покоління, як завжди, став кращим дев’ятсот одинадцятим усіх часів. Ми вдосконалили його в усіх аспектах. Він пройшов «Північну петлю» за 7 хвилин 40 секунд, тобто майже на 14 секунд швидше за свого попередника. Це ще раз підтверджує високий професіоналізм наших інженерів».

Panamera Turbo S став найшвидшим серійним седаном – з 0 до 100 км/год він розганяється за 3,8 с. «Це ще одне свідчення того, що технічна досконалість та ефективність для  Porsche  понад усе, - сказав пан Хатц. – Ця премія є величезним успіхом на фоні седанів іменитих конкурентів».

Газета «Auto Zeitung» вже в 24-й раз звернулась до своїх читачів з проханням вибрати найкращі автомобілі в усіх класах – починаючи з малолітражних і закінчуючи спорткарами. На вибір були представлені 393 автомобілі у 29 категоріях.