Головна навігація
Меню

Porsche 911 Carrera Cabriolet – світова прем’єра 911 з відкидним верхом

Штутгарт. Компанія Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Штутгарт, представила 911 Carrera Cabriolet у Детройті 9 січня. 911 дебютував у кузові кабріолет, який гармонійно поєднує елегантний стиль автомобіля у кузові купе з перевагами легкого складаного даху. Таким чином, Cabriolet втілює інновації, продемонстровані новим поколінням 911 Carrera, а також доповнює їх характеристиками, притаманними кабріолетам, – полегшена конструкція кузова забезпечує зниження ваги та високі динамічні характеристики, економічність та вражаючий комфорт. Як і автомобіль у кузові купе, нові 911 Carrera Cabriolet комплектуються 350-сильним шестициліндровим двигуном об’ємом 3,4 л, а також 400-сильним двигуном об’ємом 3,8 л у версії Carrera S.

Маттіас Мюллер, Президент та генеральний директор Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, представив публіці новий 911 Carrera Cabriolet у Детройті. «Наші інженери створили найкращий 911 за 48 років. Це твердження повністю справедливе як для автомобіля у кузові купе, так і для кабріолету». У своїй промові він також зазначив: «У 2011 році завдяки 118 867 проданим автомобілям Porsche встановили новий рекорд в історії компанії. У 2012 році ми плануємо подальше зростання та досягнення нових рекордних показників».

Разом з 911 Carrera Coupé автомобіль у кузові купе додає спортивних мотивів експозиції першого автомобільного салону 2012 року. Інші автомобілі, представлені на стенді, логічно продовжують спортивну концепцію – пуристичний Panamera GTS, версія Gran Turismo зі спортивними налаштуваннями, Cayman R, який додає чарівності автомобільного спорту класу двомісних купе.

Новий 911 у кузові кабріолет вже можна замовити в офіційних дилерських центрах Porsche. Перші автомобілі зійшли з конвеєра та незабаром розпочнуть свою подорож до України.