Головна навігація
Меню

Porsche 911 Carrera, Panamera та Cayenne здобули більшість голосів читачів

Штутгарт. Новий Porsche 911 Carrera з’явився на європейському ринку лише в грудні 2011 року. З того часу спортивний автомобіль-легенду визнано читачами журналу «Auto Motor und Sport» кращим у своєму класі. Оцінило усі достоїнства даного автомобіля і журі англійського журналу «What Car?». Воно віддало йому перше місце у номінації «Performance Car of the year». Не залишився без нагород і Panamera – зовсім недавно його було визнано кращим седаном класу «люкс» у Мексиці, Канаді та Іспанії. У перелік з 36 кращих автомобілів, вибраних читачами журналу «Auto Motor und Sport», увійшов і чотиридверний Gran Turismo. Він переміг у категорії автомобілів класу «люкс».

В опитуванні журналу «Auto Motor und Sport» взяли участь понад 116 000 читачів. Для оцінювання були представлені 311 автомобілів у десяти різних класах.

У той же час читачі журналу «OFF ROAD» визнали Porsche Cayenne «Позашляховиком року» в категорії «Позашляховик класу «люкс»». Боротьба у даній номінації тривала між одинадцятьма виробниками. Спортивний позашляховик від Porsche здобув понад 20% голосів, значно випередивши конкурентів. Дане опитування проводиться з 1982 року – цього разу в ньому взяли участь понад 57 000 читачів.