Головна навігація
Меню

Програма «Сервісне абонентське обслуговування Porsche»

Офіційні дилерські центри Porsche надзвичайно прискіпливо ставляться до передбачуваності витрат клієнтів на сервісне обслуговування автомобілів, формування прозорої цінової політики, а також якості послуг сервісних центрів. Логічним продовженням цієї традиції стало впровадження в офіційній дилерській мережі Porsche програми «Сервісне абонентське обслуговування Porsche». В будь-який момент гарантійного терміну, а також після його закінчення, власники автомобілів Porsche мають можливість придбати сертифікат, який надає право безкоштовного відновлення працездатності окремих компонентів автомобіля на період його дії.

Якщо автомобіль вже експлуатується (незалежно від того, перебуває він на гарантії чи ні), для отримання сертифікату дилером буде запропоновано пройти перевірку технічного стану автомобіля та усунути недоліки, виявлені в результаті перевірки. Перевірка відбувається згідно контрольного переліку, який відповідає встановленому виробником стандарту. Всі недоліки автомобілів, які знаходяться на гарантії та мають гарантійний характер, усуваються дилером по гарантії. У випадку, коли автомобіль зазнав тюнінгу, можливість оформлення сертифікату розглядається індивідуально.

Таким чином, якщо автомобіль Porsche молодше 8 років і має пробіг до 200 000 км, він може обслуговуватися в рамках програми «Сервісне абонентське обслуговування Porsche».
Безперечною перевагою програми є те, що усі роботи виконуються персоналом, який сертифіковано виробником, а в процесі ремонту автомобіля використовуються лише оригінальні запчастини. Окрім того, під час закордонних подорожей сертифікат не втрачає чинності, відповідно його власник за необхідності може завітати до будь-якого офіційного дилерського центру Porsche для вирішення технічних проблем. Відповідні послуги будуть при цьому надані безкоштовно.

Вартість річного сертифікату для автомобілів Boxster/Cayman становить 13304,00 грн., 911 Carrera – 16333,00 грн., Panamera – 16333,00 грн., Cayenne – 15803,00 грн., Macan - 15803,00 грн.1210 євро.

Подробиці щодо умов програми та придбання сертифікату можна отримати за адресою:
 
Ценр Сервісного Обслуговування Porsche: 

"Порше Центр Київ Аеропорт"

вул. Київська, 43, с. Чубинське

32 км Бориспільської траси,
тел.: +38 (044) 201-911-0