Головна навігація
Меню

Справжні спортивні авто народжуються в Німеччині. Нові Porsche Boxster та Porsche 911

Новий 911 Carrera це повністю нове покоління моделі з колісною базою, довшою на 100 мм за попередника. Новий витончений дизайн, інноваційний кузов з алюмінію та сталі роблять нове покоління моделі більш легким, спортивним та комфортним. Перша у світі семиступінчаста механічна трансмісія буде встановлюватися у базовій комплектації, у якості опції пропонується також 7-ступінчаста Porsche Doppelkupplung (PDK). Нові системи активного контролю виводять динамічні показники на якісно новий рівень.

Встановлюючи стандарти у своєму класі, як це було впродовж поколінь, новий 911 Carrera підіймає показники динаміки та ефективності ще вище. Автомобіль споживає 8,2 л палива на 100 км, при цьому споживання палива та рівень викидів до 16% нижче у порівнянні з попередником. Нове покоління представляють 911 Carrera з 350-сильним 6-циліндровим двигуном об’ємом 3,4 л та 911 Carrera S з 3,8-літровим двигуном потужністю 400 к.с. – автомобілі є лідерами за показниками розгінної динаміки у своєму класі (4,3 с та 4,6 с до 100 км/год відповідно).
Вперше в історії моделі Porsche Boxster зміна поколінь позначилася настільки масштабними нововведеннями. Двомісний автомобіль з відкидним верхом вийшов на ринок з повністю новим полегшеним кузовом та повністю переробленим шасі. Значно зменшена вага, подовжена колісна база, ширша колія та більші колеса, а також електромеханічний підсилювач керма істотно вплинули на динамічні показники спорткара, які є кращими у своєму класі. В той же час автомобіль став на 15% більш економічним. В залежності від моделі він споживає менше 8 л на 100 км.

Зовнішність нового Boxster вирізняється короткими звисами, суттєво зміщеним уперед лобовим склом, пласким силуетом та експресивними боковими повітрязабірниками. На автомобіль встановлений повністю новий складаний дах з електроприводом. Концепція інтер’єру пропонує екіпажу більше простору та характерну для Porsche піднесену центральну консоль, яка бере свій початок з Carrera GT та забезпечує покращену ергономіку.

Нове покоління автомобіля дебютує класичним для Porsche дуетом з Boxster та Boxster S. На обидві моделі встановлюються шестициліндрові двигуни з прямим впорскуванням палива, ефективність яких покращена завдяки системам рекуперації електроенергії, термоменеджменту, а також функції Start/Stop. Базова модель нині має потужність 265 к.с. з 2,7-літрового двигуна – на 10 к.с. більше, ніж у попереднього покоління. На Boxster S, як і раніше, встановлюється 3,4-літровий двигун. Він має потужність 315 к.с., яка збільшилася на 5 к.с. у порівнянні з попередником. На обидві моделі встановлюється механічна шестиступенева трансмісія у базовій комплектації, в той час як у якості опції доступна семиступенева Porsche Doppelkupplung (PDK). Обидва автомобілі демонструють найвищий рівень ефективності та динаміки саме з PDK. Так, рівень споживання палива Porsche Boxster з PDK – 7,7 л/100 км, в той час як для Boxster S цей показник становить 8,0 л/100 км. Розгін до 100 км/год моделі Boxster складає 5,7 с, Boxster S – 5,0 с.

Нові моделі Porsche 911 та Porsche Boxster вже доступні для замовлення в Порше Центр Київ та чекать на своїх щасливих власників.

Порше Центр Київ
Київ, вул. Велика Васильківська, 5
(Бессарабський квартал),
тел.: +38 (044) 492-92-22, факс: 492-92-20