Головна навігація
Меню

27 країн, 23 столиці, 2 мандрівники, 1 Porsche

Париж, 24 вересня 2011 року. Два завзятих автолюбителі завели мотор свого Porsche 928 GT 1989 року випуску і вирушили у захопливу подорож країнами Європи та Азії.

54-річний Філіпп Делапорте та його 24-річний син Бодуен довго планували цю подорож: підбирали цікаві маршрути, шукали інформацію про країни, які вони планували відвідати та готували свій Porsche 928 GT до тривалої подорожі.

Незважаючи на те, що автомобіль був у чудовому стані, його все ж таки потрібно було добре підготувати до випробування великою дорогою. Тому попередньо були замінені амортизатори, встановлено два запасних колеса, захисні решітки на фари, додаткову GPS апаратуру, покажчик температури води та підзарядки для батарейок. І коли автомобіль був у повній бойовій готовності, настав час вирушати.

Відправний пункт був обраний досить символічно – центр Парижу, навпроти Ейфелевої вежі. Маршрут автомобілістів пролягав через всю Європу та країни Прибалтики до Казахстану, а звідти – через Іран і Туреччину знову до Франції.

Загалом подорож сімейства Делапорте тривала 74 дні. За цей час вони проїхали на своєму Porsche 928 GT 24 000 кілометрів, відвідали 27 країн і 23 столиці. Куди б вони не завітали, мандрівники намагались дізнатись якомога більше про нові країни та фотографувати своє авто на фоні визначних пам’яток культури та історії.

На щастя для нас, Філіпп та Бодуен Делапорте завітали і до України. Виїхавши з Молдови, вони попрямували до Києва. Тут вони встигли відвідати Софійський, Володимирський собори, Михайлівський монастир, проїхатися вулицями міста та подивитися на Золоті Ворота. Звичайно, такі палкі фанати Porsche , як наш і мандрівники не змогли оминути Порше Центр Київ, який вони відвідали, незважаючи на брак часу, щоб поділитися враженнями про Україну з нашими консультантами. «Україна дуже цікава, ми хочемо обов’язково приїхати сюди ще раз і залишитися в Києві хоча б на декілька днів», - відмітили Делапорти. Хоча, зізналися, якість наших доріг залишає бажати кращого, і активно подорожувати по всій країні досить важко. По дорозі з Києва до Варшави мандрівники завітали і до Чорнобиля, який вже став своєрідною історичною пам’яткою.

Філіпп та Бодуен Делапорте буди приємно здивовані привітністю та щирістю людей, які постійно їм зустрічались та допомагали під час подорожі. Мандрівка сама по собі видалася досить оригінальною, і все ж таки більш за все людей цікавив автомобіль. Мандрівникам постійно ставили питання про об’єм двигуна, потужність, максимальну швидкість на спідометрі, і як взагалі вони вирішили їхати так далеко на спортивному авто. Можливо, інший автомобіль і не витримав би таке випробування кілометрами, але Делапорти ні на секунду не сумнівались, що Porsche під силу будь-які дороги!