Головна навігація
Меню

Запрошуємо до участі в унікальному тест-драйві Porsche у Стамбулі!

Щороку учасники Porsche World Road Show отримують незабутні враження та яскраві емоції  - технічна досконалість автомобілів, спортивний драйв, живописні пейзажі, ексклюзивна розважальна програма, хороша компанія нікого не залишають байдужими. Кращі спортивні треки світу чекають на власників автомобілів Porsche  та тих, хто хоче долучитися до легендарного бренду та його цінностей.

7 - 9 червня 2012 року ми пропонуємо відвідати відомий трек у Стамбулі - Formula 1 Istanbul Park Circuit. Трек з відмінною інфраструктурою дасть можливість відчути спортивний характер автомобілів Porsche, а професійні інструктори допоможуть вдосконалити навики керування  автомобілем. Учасники поїздки матимуть можливість протестувати весь модельний ряд Porsche, у тому числі – легендарні спортивні автомобілі.


Хоча основною метою поїздки залишається можливість насолодитися Porsche на спортивному треку, все ж учасникам будуть запропоновані і інші розваги – делікатесні страви від кращих ресторанів з автентичною місцевою кухнею, споглядання заходу сонця над Босфором тощо.

Реєстрацію розпочато! Звертайтеся до офіційних дилерів Porsche для отримання подробиць щодо поїздки та підписання документів. Поспішайте - кількість місць обмежена!