Головна навігація
Меню

Porsche міні тест-драйв

Київ. 31.03.2012. Цей захід став уже традиційним, але не менш цікавим. Вже п’ять років поспіль Порше Центр Київ збирає найпалкіших прихильників марки Porsche , щоб протестувати останні новинки німецького виробника та провести гарно час у теплій компанії однодумців.

Цього разу учасникам тест-драйву була надана можливість порівняти бензинову та дизельну версії Porsche Panamera та відчути себе справжнім гонщиком за кермом нового 911. На трасі Київ-Бориспіль кожен міг на власному досвіді оцінити маневреність, динаміку та потужність цих авто.

Після серії тест-драйвів усі учасники мали змогу підкріпитись у ресторані «Козачок» та поділитись своїми враженнями про автомобілі. Усі гості відмітили м’якість та відмінну керованість Porsche Panamera Diesel , а от фаворитом тест-драйву визнали новий Porsche 911. «Найкращий спортивний автомобіль за всю історію Porsche …», «…йому просто немає рівних!» - так охарактеризували це авто наші найвимогливіші клієнти.

Ми впевнені, що Porsche ще не раз здивує наших клієнтів, і в наступному році ми чутимемо подібні коментарі і про нові моделі.