Головна навігація
Меню

Європейська прем’єра у Лейпцигу – новий Cayenne GTS на виставці AMI 2012

Штутгарт. Вперше в Європі – компанія Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Штутгарт, представить новий Cayenne GTS, спортивного представника родини кросоверів, під час виставки Auto Mobil International (AMI) у Лейпцигу 1 червня. 911 Carrera Cabriolet та новий Boxster також постануть перед європейською публікою.
Зовнішність нового Cayenne GTS не залишає жодних сумнівів стосовно його спортивної концепції. Дизайн передньої частини з великими повітрязабірниками запозичений у Cayenne Turbo, рельєфні бічні обвіси та помітно ширші колісні арки у колір кузова додають виразності профілю автомобіля. Корму автомобіля прикрашає спойлер з подвійним профілем. Cayenne GTS має помітно занижену підвіску та двигун V8 об’ємом 4,8 л та потужністю 420 к.с. Спеціальні налаштування двигуна та трансмісії забезпечують видатні спортивні характеристики та уможливлюють швидкі прискорення у будь-який момент.

 
Напередодні сезону кабріолетів Porsche демонструє нові 911 Carrera Cabrio та Boxster. Обидва автомобілі втілюють концепцію зменшеної ваги та більш високих динамічних показників, нижчого споживання  палива та вищого комфорту.
Завод у Лейпцигу також буде представлений на стенді Porsche у павільйоні №3, демонструючи цікаву інформацію стосовно різних аспектів виробництва автомобілів, програм для клієнтів, а також дані щодо розширення виробничих потужностей. Триває будівництво нових цехів, зокрема кузовного та фарбувального, а також лінії для виробництва нової моделі Macan. В середньостроковій перспективі компанією буде створено близько 1 000 нових робочих місць.