Головна навігація
Меню

Масштабний тест-драйв у Стамбулі - 50 учасників та весь модельний ряд Porsche

З 7 по 9 червня п’ятдесят українських шанувальників Porsche відвідали Стамбул та взяли участь в тест-драйві німецьких спортивних автомобілів. На учасників чекали п’ять секцій треку з різними завданнями та весь модельний ряд Porsche. Так, новий Boxster тестували на слаломному відрізку – центральне розташування двигуна забезпечує зниження центру ваги та, відповідно, виняткову керованість автомобіля. Яскрава зовнішність Boxster не залишила байдужими учасників, то ж в перервах між заїздами усі поспішали сфотографуватися біля новинки.

 
Лосинний тест учасники проходили на сьомому поколінні Porsche 911 Carrera S, під час якого можна було зрозуміти порядок роботи системи Porsche Stability Management (PSM). На цьому знайомство з новим поколінням автомобіля-легенди не завершилося – учасників заходу очікували заїзди на гоночному кільці, де в повній мірі розкривається потенціал автомобіля, його динамічні показники та маневреність.

Крім того, на гостей чекала зустріч з 911 у кузові кабріолет – інноваційна система даху, вітрозахисний екран, що висувається одним натиском кнопки, розкішний салон не залишили байдужими шанувальників поїздок з опущеним дахом.
На тому ж гоночному кільці доводили свою приналежність до спортивних автомобілів і різні модифікації Porsche Panamera: усі без винятку моделі – від Diesel до Turbo – продемонстрували відмінну розгінну динаміку та керованість.
На позашляховик Cayenne, звичайно ж, чекало випробування бездоріжжям: величезні ями, схили з кутом нахилу понад 30 градусів, підйоми та спуски автомобіль долав безвідмовно завдяки системам Porsche Dynamic Chassis Control (PDCC),  Porsche Traction Management (PTM), Porsche Hill Control (PHC).


Щоб продемонструвати усі можливості автомобілів, професійні інструктори Porsche завершили захід показовими заїздами, під час яких кожен учасник мав можливість з пасажирського сидіння спостерігати за діями інструктора.


Подарунки, нагородження за кращі результати проходження слаломного відрізку, смачне частування та приємне товариство, безперечно, забезпечили усім учасникам заходу радісні емоції. Обговорення усіх подій тестового дня тривало як під час повернення до готелю, так і за вечерею в одному з кращих ресторанів Стамбула на березі Босфору.
Українські шанувальники Porsche регулярно беруть участь в виїзних тест-драйвах автомобілів – офіційні дилери інформують усіх бажаючих про події, що надходять. З кожним разом охочих отримати унікальний досвід та незабутні емоції стає все більше.