Головна навігація
Меню

Campa Cup by Porsche Center Kyiv

м. Буча, 06-08 липня 2012 року. Тенісний клуб «Campa» провів тенісний турнір Campa Cup, який став вже своєрідною традицією.

Оскільки бренд Porsche нерозривно асоціюється з даним видом спорту, компанія «Віннер Автомотів» вже другий рік поспіль з радістю підтримала пропозицію тенісного клубу Campa стати партнером участі у турнірі. Так, з 6-го по 8-ме липня поточного року відбувся визначний тенісний турнір Campa Cup by Porsche Center Kyiv на призи Порше Центр Київ.

Цього року гості мали можливість ознайомитися з відомими 911 Carrera, новим Panamera GTS та Panamera Turbo, а також протестувати славнозвісні Porsche Panamera 4S та 911 Carrera S, потужністю по 400 к. с. Кожен автомобіль ніби магнітом притягував до себе гостей заходу. Керівник відділу продажу Porsche Владислав Єрьомін мав честь вручити нагороди переможцям турніру, а саме: приз за 1-ше місце – сертифікат на суму 10 000 євро для покупки будь-якого автомобіля Porsche Panamera, за 2-ге місце – сертифікат на суму 7500 євро, а за 3-тє – сертифікат на користування автомобілем Porsche Panamera на будь-яких вихідних до жовтня 2012 року. Окремими призами були зменшені копії автомобілів Porsche Panamera у масштабі 1:18, на п’єдесталі яких було вигравіювано місце переможця. Нагороди та подарунки приємно вразили гостей заходу.

Захоплюючий турнір та азартні гравці, святкова вечеря та розважальний концерт, тест-драйви на найлюксовіших авто та почесні нагороди переможців – так проходив цьогорічний турнір Campa Cup by Porsche Center Kyiv.