Головна навігація
Меню

Porsche Performance Drive – український екіпаж змагатиметься за перемогу

Стамбул. З 23 по 28 липня український екіпаж братиме участь в унікальному проекті, організованому компанією Porsche Central and Eastern Europe. На учасників чекає автомобільний пробіг, чий маршрут бере початок у Стамбулі на треку Istanbul Park та проляже територією Туреччини, Болгарії, Румунії та Угорщини. Змагатимуться представники країн Центральної та Східної Європи на автомобілях Panamera Diesel – переможцем буде визнано екіпаж, який продемонструє найнижчий рівень витрат палива та своєчасне подолання відрізків маршруту. Під час автопробігу учасники зможуть переконатися в винятковому комфорті та ефективності дизельного Гран Туризмо. Проте не лише змагання запам’ятається учасникам проекту: одна з ділянок маршруту пролягає живописним міжгір’ям на території Румунії - дорогою «Трансфагарашан», яка вважається кращою трасою для тестування суперкарів. Унікальний трек стане ареною для тест-драйву нових Porsche 911 та Boxster, які очікуватимуть на учасників подорожі.


27 липня в Будапешті буде підбито підсумки змагань та нагороджено переможців. А вже наступного дня учасники стануть свідками змагань Porsche Supercup, які є невід’ємною частиною перегонів Formula 1 з 1993 року. Кращі пілоти монокубку Porsche змагатимуться на треку Hungaroring на спорткарах Porsche GT3 Cup, демонструючи свої навики та волю до перемоги.

Слідкувати за перебігом подій в рамках Porsche Performance Drive можна на сайті performance-drive.porsche.com. В той же час відгуки учасників та щоденні фотозвіти українського екіпажу можна буде знайти на офіційному сайті Porsche в Україні porsche.ua та у соціальній мережі Facebook – https://www.facebook.com/#!/WinnerAutomotive.