Головна навігація
Меню

Лімітована серія Panamera Diesel за спеціальною ціною

Київ. Після приголомшливої та безапеляційної перемоги українського екіпажу в автомобільному пробігу Porsche Performance Drive офіційна дилерська мережа Porsche в Україні пропонує лімітовану серію автомобіля-переможця даного заходу - Panamera Diesel Performance Edition. На зазначені автомобілі до кінця вересня діє унікальна цінова пропозиція – Panamera Diesel можна придбати зі знижкою 10 000 євро.


Під час пробігу автомобіль вкотре довів свою ефективність – витрати палива склали 6,6 л на 100 км. Крім того, екіпаж-переможець міг переконатися в винятковому комфорті, який має особливе значення в тривалих поїздках, та відсутності шуму та вібрацій, які притаманні більшості автомобілів з дизельними двигунами. На Panamera Diesel встановлюється двигун об’ємом 3,0 л та потужністю 250 к.с. Крутний момент складає 550 Н м. Зазначений двигун в тандемі з 8-ступінчастою трансмісією Tiptronic S забезпечує високі показники динаміки та ефективності. 
Подробиці стосовно лімітованої серії Panamera Diesel Performance Edition та вартості автомобілів можна дізнатися в салонах офіційних дилерів Porsche в Україні.