Головна навігація
Меню

Мрії, що стали реальністю

Мрії,
що стали реальністю
 
тут потрібно поміняти: був відкритий і мріючи про те. Різні часи
5 років назд був відкритий перший в Україні концептуальний центр Porsche.
Мріючи про те, що колись компанія «Прайм-Авто, ЛТД» стане лідером в автомобільній галузі Дніпропетровського регіону.
 
 
Сьогодні ми пишаємося тим, що не раз демонтсріровалі найвищі стандарти Porsche в продажу й обслуговуванні автомобілів. Тим, що більше 1500 щасливих власників починаючи з 2006р. отримали сервіс преміального рівня.
 
 
Як все починалося
 
Історія офіційного Porsche в Дніпропетровську почалася з одного спортивного автомобіля, Boxster. Замовляючи його, власник побачив оголошення про пошук дилера в регіоні. У 2005 подав заявку на участь у конкурсі з вибору дилера і здобув першу перемогу, заслужено його вигравши. І вже в 2007 році відбулося грандіозне відкриття першого концептуального центру Porsche в Україні.
 
 
Про досягнення
 
Постійне підвищення рівня обслуговування, якості сервісу та передбачення очікувань клієнта - наше правило. Результати проходження йому можна виразити в цифрах: у 2009 році «Порше Центр Дніпропетровськ» завоював III місце в загальноєвропейському сервіс аудиті по відповідності вимогам Porsche.
У цьому році, став переможцем в Україні, посівши I місце і II в Східній Європі.
 
 
Про клубах
 
Клуб Porsche є одним з найбільших автомобільних клубів світу, який так трепетно поважає і дотримується своїх традицій. Перший клуб шанувальників був заснований в травні 1952 року. Закритий клуб власників 911 «Клуб 11», створений в Днепрпетровске, заснований не так давно, але вже встиг провести кілька захоплюючих турів по Україні, країнам Європи, побувати у знакових місцях в історії Porsche. А в 2012 році було покладено початок всеукраїнського клубного руху - заснований «Porsche Club Україна», другу зустріч которго приймав у себе в гостях Днепрпетровск.
 
Команда «Порше Центр Дніпропетровськ» готова підтримувати бажаючих взяти участь у клубному русі. Тут завжди знайдуться цікаві заходи, захоплюючі програми як для власників авто так і для фанатів марки.
 

Сьогодні ми пишаємося тим, що не раз демонтстрували найвищі стандарти Porsche в продажу й обслуговуванні автомобілів. Тим, що більше 1500 щасливих власників починаючи з 2006 року отримали сервіс преміального рівня.

Як все починалося
Історія офіційного Porsche в Дніпропетровську почалася з одного спортивного автомобіля, Boxster. Замовляючи його, власник побачив оголошення про пошук дилера в регіоні. У 2005 році подав заявку на участь у конкурсі з вибору дилера і здобув першу перемогу, заслужено його вигравши. І вже в 2007 році відбулося грандіозне відкриття першого концептуального центру Porsche в Україні.

Про досягнення

Постійне підвищення рівня обслуговування, якості сервісу та передбачення очікувань клієнта - наше правило. Результати дотримання йому можна виразити в цифрах: у 2009 році «Порше Центр Дніпропетровськ» завоював III місце в загальноєвропейському сервіс аудиті по відповідності вимогам Porsche. У цьому році, став переможцем в Україні, посівши I місце і II в Східній Європі.

Про клуби
Клуб Porsche є одним з найбільших автомобільних клубів світу, який так трепетно поважає і дотримується своїх традицій. Перший клуб шанувальників був заснований в травні 1952 року. Закритий клуб власників 911 «Клуб 11», створений в Дніпрпетровську, заснований не так давно, але вже встиг провести кілька захоплюючих турів по Україні, країнам Європи, побувати у знакових місцях в історії Porsche. А в 2012 році було покладено початок всеукраїнського клубного руху - заснований «Porsche Club Україна», другу зустріч которго приймав у себе в гостях Дніпрпетровськ.
Команда «Порше Центр Дніпропетровськ» готова підтримувати бажаючих взяти участь у клубному русі. Тут завжди знайдуться цікаві заходи, захоплюючі програми як для власників авто так і для фанатів марки.