Головна навігація
Меню

Слаломні змагання Porsche!

Київ. 6 жовтня 2012 року у заміському комплексі Києва за підтримки Порше Центр Київ відбувся тест-драйв автомобілів Porsche, який став вже своєрідною традицією для клієнтів центру. Проте цього разу захід пройшов у особливому, абсолютно новому форматі, бо у рамках тесту відбулася офіційна зустріч українського клубу власників автомобілів Porsche. Для однодумців та просто шанувальників бренду це була унікальна можливість поринути у світ Porsche та цікавий привід для спілкування, бо на заході водночас були присутні сучасні моделі автомобілів легендарного бренду та неповторні, кожні зі своєю історією, моделі Porsche попередніх поколінь. 

Достеменним є факт, що кращий спосіб відчути можливості та характер спорткарів, – це сісти за кермо цих автомобілів та випробувати їх самостійно. Тому усі гості мали можливість протестувати останні моделі славнозвісних Porsche Panamera 4S та 911 Carrera S, потужністю по 400 к. с., в умовах спеціально розроблених слаломних трас, виконуючи вправи та проходячи перешкоди під керівництвом професійних інструкторів. 

Окремою та основною складовою частиною заходу стало проведення змагань серед учасників клубу на під власних їм Porsche. Любительські змагання відбулись у три етапи на абсолютно різних по конфігурації слаломних треках, відмінних за ступенем складності. Закінчення змагань ознаменувалось вітанням переможців, які показали кращий час на запропонованих слаломних треках. Ними стали - Дмитро Ступак та Стас Потапенко на Porsche 944 і Юрій Марченко на Porsche Boxster S. 

Окрім вражаючих тестів та любительських змагань, на гостей очікували спілкування з професійними інструкторами, вручення сертифікатів та пам’ятні подарунки від Порше Центр Київ.

Як і завжди, цього разу отримані враження від заходу виправдали очікування гостей та ще раз підтвердили, що Porsche - це не лише бездоганні та досконалі автомобілі, це набагато більше. Porsche - це окрема філософія, що втілює в собі образ мислення та спосіб життя. 

Для довідки. Захід було організовано за підтримки офіційного представництва ExxonMobil в Україні.