Головна навігація
Меню

«Winter check» - зимова сервісна програма Porsche

Київ. Кожний Porsche покликаний дарувати ні з чим незрівнянне задоволення своєму власнику незалежно від сезону. При цьому експлуатація автомобіля в зимових умовах вимагає належної підготовки та особливої уваги до безпеки пересування. У зв’язку з цим в офіційній дилерській мережі Porsche з 1 листопада 2012 року розпочинається сервісна кампанія під назвою «Winter check».
В рамках даної сервісної програми спеціалісти сервісних центрів перевіряють рівень робочих рідин, стан приводного ременя, акумуляторної батареї, системи двигуна, гальмівної системи, ходової частини, кузова та лакофарбового покриття, електрообладнання. Крім того, здійснюється діагностика електронних блоків керування та надаються професійні консультації щодо зимової експлуатації автомобіля. Клієнт передає свій автомобіль в руки професійно підготовлених механіків, з яких 35% мають сертифікат срібного рівня відповідно до вимог виробника, а 13% можуть пишатися успішним складанням усіх іспитів золотого рівня.

Дилерські центри готові запропонувати широкий вибір зимових шин та оригінальних дисків, випробуваних та сертифікованих відповідно до суворих вимог виробника спортивних автомобілів. Вони забезпечують коротший гальмівний шлях в зимових умовах та керованість автомобіля на засніженому дорожньому покритті. Відповідне маркування свідчить про проходження гумою безлічі виснажливих тестів за різноманітних температурних режимів та кліматичних умов.
Крім того, клієнти мають можливість придбати обладнання з асортименту Porsche Tequipment, серед якого – системи транспортування лиж та сноубордів, громіздкого багажу. Якщо автомобіль потребує встановлення жорсткого даху для зимової експлуатації, цю послугу також можна замовити. Традиційно в офіційних дилерських центрах в наявності дитячі крісла, які забезпечують надійний захист для найменших членів екіпажу під час поїздок. 
Персонал дилерського центру дбає не лише про автомобілі, але й про власників автомобілів та їхніх близьких. В офіційних дилерських центрах можна знайти зимову колекцію Driver’s Selection by Porsche Design 2012/2013 року, яка пропонує безліч стильних, оригінальних, функціональних подарунків до Нового року, Різдва та до будь-якого іншого свята. Дитячий електромобіль 911 Carrera чи санки Porsche, колекційні моделі автомобілів, аксесуари з колекції «Кольори 1986-го», дорожні сумки та валізи, хронографи та аксесуари для любителів активного відпочинку – усе це може стати чудовим подарунком для справжніх прихильників бренду.