Головна навігація
Меню

Porsche - автомобільний партнер «III Українського Інвестиційного Форуму»

Київ. 21 листопада у Києві відбувся «III Український Інвестиційний Форум», автомобільним партнером якого виступив бренд Porsche в особі офіційного імпортера – компанії «Віннер Імпортс Україна, Лтд». Форум об’єднав понад 420 учасників, серед яких – представники української бізнес-еліти, а також іноземні інвестори та експерти. В рамках Форуму розглядалася макроекономічна ситуація в Україні, а також доступні для українських інвесторів джерела зовнішнього фінансування.


Сергій Корольов, бренд-директор Porsche, відзначив, що склад та кількість учасників свідчать про те, що Форум є одним з найбільш авторитетних заходів у сфері фінансів та інвестицій. Факт партнерства не є випадковістю – цього року компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд.» святкує своє двадцятиріччя, не залишаючись осторонь економічних та соціальних процесів в державі впродовж усього періоду свого існування.
Бренд Porsche є одним з лідерів автомобільного ринку України. Автомобілі з гербом на капоті мають відмінну репутацію як в автоспорті, де на їхньому рахунку – вже понад 30 000  перемог, так і в повсякденній експлуатації, що підтверджує постійне зростання обсягів продажу практично на усіх ринках. Невід’ємними складовими успіху бренду є властива лише Porsche харизма, інноваційні технології, відмінні спортивні якості, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта.