Головна навігація
Меню

Підсумки 2012 року – Porsche продовжує зміцнювати позиції в Україні

Київ. 2012 рік, безумовно, був успішним для бренду Porsche в Україні. Бренд зростав як в кількісному, так і в якісному аспекті. Так, у 2012 році в Україні було реалізовано 709 автомобілів Porsche, відповідно обсяги продажу у порівнянні з минулим роком зросли на 41%. Найбільшим попитом традиційно користувався Cayenne – реалізовано 514 екземплярів, що на 48% більше, ніж роком раніше. В той же час власників знайшли 170 автомобілів Panamera – приріст обсягів продажу склав 21%. Моделі 911 та Boxster були продані у кількості 25 одиниць, продемонструвавши ріст 208% у порівнянні з результатами 2011 року.
Окрім видатних показників продажу, є й інші досягнення, які заслуговують на особливу увагу. Так, у 2012 році у Порше Центр Київ було сертифіковано консультантів з продажу автомобілів та консультантів з сервісу. Сертифікація відбувалася згідно вимог виробника та засвідчила високий професійний рівень персоналу дилерських центрів.

Окрім того, 2012 рік був щедрим на цікаві події для Porsche в Україні: взимку група українських шанувальників Porsche взяла участь в унікальному тест-драйві Porsche за екстремальних умов на півночі Фінляндії. Початок весни був відзначений виходом на ринок нових моделей Porsche, зокрема Boxster, 911 Carrera Cabrio та Panamera GTS. Літньої пори український екіпаж на Panamera Diesel здобув перемогу в міжнародних перегонах Porsche Performance Drive, подолавши дистанцію між Стамбулом та Будапештом з мінімальними витратами палива. Унікальний 5-денний тест-драйв Porsche World Roadshow під Києвом, масштабний виїзний тест-драйв у Стамбулі, презентації нових повноприводних 911 Carrera в Україні – усі ці події дали можливість бажаючим долучитися до світу Porsche та випробувати автомобілі з гербом на капоті.

«Для нас надзвичайно важливі не лише кількісні результати роботи дилерської мережі. Porsche – унікальний бренд, і ми прагнемо, щоб кожен етап взаємодії потенційного чи існуючого клієнта з ним дарував незабутній, приємний досвід та позитивні емоції», - коментує Сергій Корольов, бренд-директор Porsche. – «Саме тому ми пильно слідкуємо за дотриманням вимог виробника щодо роботи дилерської мережі, регулярно вимірюємо рівень задоволення клієнтів отриманими послугами в процесі придбання та обслуговування автомобілів, багато уваги приділяємо навчанню персоналу. Обравши Porsche, новий власник може насолоджуватися їздою на спортивному автомобілі, що вирізняється своїми динамічними характеристиками, практичністю у щоденному використанні та надійністю. В той же час для нього відкривається світ легендарного бренду, де можна вдосконалювати водійські навички з кращими інструкторами в Porsche Sport Driving School, подорожувати разом з Porsche Travel Cup, розраховувати на гостинний прийом на стендах виробника під час найбільш масштабних автосалонів світу, брати участь в ексклюзивних заходах, організованих дилерською мережею тощо».

На 2013 рік команда Porsche в Україні ставить перед собою амбітні цілі. Зокрема, згідно бачення імпортера обсяги продажу автомобілів будуть збільшені у році, що розпочався, на 14% до 800 проданих одиниць. Окрім того, зростатиме дилерська мережа Porsche – так, в середині року заплановано відкриття нових дилерських центрів у Донецьку та Сімферополі. В той же час відчинить свої двері найбільший дилерський центр Porsche в Україні та один з найбільших в Європі – «Порше Центр Київ Аеропорт». Вже до моменту відкриття даний дилерський центр носить статус «флагманського».

На українських шанувальників спортивних автомобілів чекає чимало гучних прем’єр – на початку січня в дилерських центрах з’являться нові Cayenne S Diesel та Cayenne Turbo S, сезон спорткарів буде відкрито прем’єрою нового Cayman, а впродовж року відбудеться розширення модельного ряду 911. Крім того, у 2013 році модель 911 святкує своє 50-річчя і, звичайно ж, ця подія не залишиться без уваги офіційної дилерської мережі.

«Ми вдячні усім, хто небайдуже ставиться до легендарних автомобілів Porsche. Саме завдяки істинним прихильникам бренду ми постійно рухаємося уперед – вже за результатами 2012 року ми сподіваємося стати імпортером номер один серед країн Центральної та Східної Європи, до яких виробник відносить Україну», - підсумовує Сергій Корольов.

Порше Центр Київ

Київ, вул. Велика Васильківська, 5
(Бессарабський квартал),
тел.: +38 (044) 492-92-22, факс: 492-92-20