Головна навігація
Меню

24 години Ле-Мана/Чемпіонат світу з перегонів на витривалість (WEC)

Штутгарт. Porsche AG виставляє два нових 911 RSR, створених на базі сьомого покоління моделі 911, для участі в «24 годинах Ле-Мана» та чемпіонаті світу з перегонів на витривалість. Участь нових моделей зі стартовими номерами 91 та 92 у перегонах в класі GTE була підтверджена організаторами – ACO та FIA. Заводська команда «Porsche AG Team Manthey» пілотуватиме обидва автомобілі.

На Porsche 911 RSR з номером 92 змагатимуться заводські пілоти Porsche Марк Ліб (Німеччина) та Річард Літц (Австрія). У минулорічному чемпіонаті світу з перегонів на витривалість вони вже виступали як одна команда. В двох перших перегонах сезону у Сільверстоуні (14 квітня) та Спа (4 травня), а також в «24 годинах Ле-Мана» (22 червня) до них приєднається Ромен Дюма (Франція). Заводські пілоти також братимуть участь у перегонах на автомобілі з номером 91: Йорг Бергмайстер (Німеччина) та Патрик Піле (Франція) увійшли до складу екіпажу. В Сільверстоуні, Спа та Ле-Мані дует підсилить Тімо Бернхард (Німеччина).

Окрім того, клієнтські команди IMSA Performance Matmut та Felbermayr Proton отримали місця на стартовій решітці в WEC та Ле-Мані в класі GTE-Am, де змагатимуться на попередньому поколінні Porsche 911 GT3 RSR. За кермом IMSA Matmut 911 Раймонд Нарак (Франція) ділитиме обов’язки пілота з Жан-Карлом Верне (Франція), який є діючим чемпіоном Porsche Carrera Cup France.
Клієнтська команда Dempsey Racing-Proton також рада підтвердженню участі в змаганні «24 години Ле-Мана». Голлівудська зірка Патрик Демпсі, добре відомий за зйомками у телесеріалі «Анатомія пристрасті», вже змагався у перегонах в Ле-Мані у 2009 році та зараз знову сяде за кермо боліда.

«Ми дуже раді поверненню у перегони в Ле-Мані заводською командою вперше з 1998 року», - коментує Хартмут Крістен, який очолює Porsche Motorsport. - «Новий 911 RSR продемонстрував хороші результати у перших тестах та надзвичайну надійність на треку. Наші шість пілотів мають вісім перемог у класі в перегонах в Ле-Мані та надзвичайно багатий досвід пілотування різних моделей 911. Клієнтські команди Porsche в класі GTE-Am також добре підготувалися до сезону 2013».

Порше Центр Київ

Київ, вул. Велика Васильківська, 5
(Бессарабський квартал),
тел.: +38 (044) 492-92-22, факс: 492-92-20