Головна навігація
Меню

Ivalo Snow & Ice – незабутня подорож з Porsche

Київ. З 6 по 8 березня українські шанувальники бренду Porsche брали участь в унікальному тест-драйві, який проходить за полярним колом, на півночі Фінляндії. Двадцять українських любителів справжніх німецьких спорткарів вирушили до містечка Івало, щоб випробувати автомобілі Porsche в суворих умовах півночі. На учасників тест-драйву чекав трек з п’яти секцій, де вони вправлялися в маневруванні на засніженій поверхні, їзді у дрифті, виконували «лосинний» тест та проходили слаломну ділянку. В усіх зазначених випробуваннях автомобілі Porsche виглядали більш ніж переконливо завдяки миттєвим прискоренням, відмінній керованості та чіткому відгуку на дії водія. У розпорядженні учасників впродовж дня були Boxster, задньо- та повноприводні 911, 911 Turbo, а також різноманітні версії Panamera. Професійні інструктори Porsche під час тест-драйву ділилися власним досвідом та рекомендаціями щодо покращення водійських навичок учасників.


За сповненим емоціями та незабутніми враженнями днем слідувала вечеря в автентичній фінській хатинці. Там кожен з учасників отримав сертифікат про проходження навчальної програми, а кращі з кращих були нагороджені пам’ятними призами.


Наступний виїзний тест-драйв відбудеться в Угорщині вже наприкінці квітня. На гостей заходу чекає трек, який щорічно приймає перегони Formula1 – Хунгарорінг, а також тестовий парк з 22 автомобілів, серед яких – Boxster, 911, найпотужніші версії Cayenne та Panamera. Зареєструватися для участі у заході можна в салонах офіційних дилерів Porsche в Україні.