Головна навігація
Меню

Весняний драйв. Сервісна програма Porsche

Весняний драйв
Після зимової експлуатації або сезонного зберігання ви неодмінно захочете підготувати ваш Porsche до нового сезону. Розпрощайтеся з зимою і її наслідками - дозвольте вашому Porsche постати у всій красі і проявити справжній характер спортивного автомобіля. Завдяки весняним пропозиціям сервісу Porsche.


Весняний огляд
Щоб цієї весни ніщо не завадило вам отримати максимум задоволення від поїздок, запрошуємо вас взяти участь у сервісній акції "Весняний драйв". Слідуючи чітко вивіреному листу огляду, ми перевіримо всі основні вузли та деталі, що відповідають за вашу безпеку на дорозі: від двигуна, ходової частини, кузова і приладів освітлення до зовнішнього і внутрішнього оснащення.
Ретельно розроблений на основі рекомендацій заводу-виробника і адаптований до непростих умов експлуатації в Україні, огляд включає в себе перевірку рівня робочих рідин, приводного ременя, акумуляторної батареї, систем двигуна, гальмівної системи, ходової частини, кузова та лакофарбового покриття, електрообладнання; а також діагностику електронних блоків управління та професійні консультації.
Більше тепла. Більше задоволення від поїздок за кермом
Напередодні захоплюючих літніх подорожей за кермом вашого Porsche ми здійснимо перевірку системи кондиціонування вашого автомобіля Porsche. У разі виявлення низької ефективності її роботи ми запропонуємо вам комплекс заходів по відновленню працездатності системи.
Рушійна сила навесні - харизма спортивних автомобілів.
Додаткове обладнання Porsche Tequipment
Надайте вашому Porsche ще більш спортивного, динамічного і привабливого вигляду. Забезпечте захоплюючу і безпечну подорож вашим найменшим пасажирам. Втілюйте своє сприйняття стилю в салоні і екстер'єрі вашого Porsche.


Ми також будемо раді запропонувати вам комплекти коліс Porsche Tequipment з літніми шинами. Або перевірити і встановити ваш комплект літніх коліс, а зимовий залишити на професійне зберігання.
На старт, увага, стиль!
Колекція аксесуарів Driver's Selection від Porsche Design
Запрошуємо вас у світ стилю і оригінальності. Нові аксесуари і предмети одягу з колекції MARTINI RACING підкреслять ваш стиль.

Велосипеди Porsche S і Porsche RS стануть найкращим подарунком напередодні весняно-літнього сезону - вам і вашим близьким. Новий дитячий педальний автомобіль Go-Kart, розроблений в студії Porsche Design, доставить ні з чим незрівняне задоволення і відкриє світ Porsche вашим дітям.
Весна вже тут. Час для блискучої появи на дорозі!