Головна навігація
Меню

Тест-драйв Porsche на треку Hungaroring

Київ. Офіційний імпортер автомобілів Porsche – компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - регулярно організовує тест-драйви для потенційних та існуючих клієнтів як в Україні, так і за кордоном. Цього разу українська група випробовувала автомобілі на треку Hungaroring, який тривалий час приймав «Королівські перегони» – Formula1.


Захід проходив у спортивному настрої. Перш за все, учасники демонстрували навички керування на слаломному відрізку, де перед ними стояло завдання показати найкращий час на секції. Крім того, на автомобілях 911 Carrera учасники навчалися використовувати функцію Launch Control, яка забезпечує найбільш ефективний старт. Технічний та цікавий трек Hungaroring долали на найбільш спортивних модифікаціях автомобілів Panamera та Cayenne, зокрема на Panamera 4S, Panamera Turbo, Cayenne GTS, а також найбільш потужній версії Cayenne – Turbo S. Крім того, українські шанувальники Porsche мали можливість випробувати на треку і спорткари – 911, Boxster та нещодавно презентований в Україні Cayman.


Для тих, хто віддає перевагу позашляховикам, було організовано тест-драйв на бездоріжжі, де на учасників та різноманітні версії Cayenne чекали діагональне вивішування, рух косогором, подолання підйому та спуску.

Завершення тест-драйву також видалося більш ніж емоційним – у якості штурмана гості заходу мали можливість проїхатися на треку на спеціально підготовлених для монокубку версіях 911 – 911 GT3 Cup. Крім того, показові заїзди влаштовували інструктори Porsche на 911, Cayenne та Panamera, дрифтуючи у поворотах.


Звичайно ж, приємні емоції для учасників заходу були пов’язані не лише з перебуванням на треку та випробуванням автомобілів – розкішний готель в центрі Будапешта, вечері в кращих ресторанах міста, пам’ятні подарунки від організаторів залишили по собі тільки приємні спогади.

Дізнатися інформацію щодо заходів Porsche, які відбудуться найближчим часом, можна в Порше Центр Київ.

Порше Центр Київ
Київ, вул. Велика Васильківська, 5
(Бессарабський квартал),
тел.: +38 (044) 492-92-22, факс: 492-92-20