Головна навігація
Меню

Показник споживання палива Panamera S E-Hybrid становив 4.4 л/100 км під час тест-драйвів

Штутгарт. В рамках міжнародного заходу для представників засобів масової інформації, під час якого було проведено понад 42 тест-драйви, автомобілі Panamera S E-Hybrid подолали майже 1200 км, при цьому середній показник споживання палива склав 4,4 л/100 км. Найнижчий показник споживання палива першого у світі гібриду з можливістю зарядки від зовнішньої електромережі у класі «люкс» становив 2,8 л/100 км. Продемонстровані результати свідчать, що у повсякденній експлуатації цілком реально досягнути рівня витрат палива, визначеного в рамках циклу NEDC, який для Panamera S E-Hybrid становить 3,1 л/100 км.

Для тест-драйвів використовувалися серійні автомобілі без будь-яких додаткових змін, у кожному з них перебували три-чотири особи, працювала система кондиціювання, а на автомагістралях розгін здійснювався до 230 км/год. Загалом маршрут тест-драйву передбачав подолання 28,7 км, з яких 6,5 км – в міському режимі, 9,2 км – заміськими дорогами, а також 13 км – на автомагістралі. Передумовою досягнення таких показників стало систематичне використання можливості підзарядки літій-іонної батареї ємністю 9,4 кВт від електромережі.


Запас ходу на електротязі  з нульовими витратами палива та викидами СО2, який становить 36 км, також був продемонстрований не лише в рамках циклу NEDC, але й в реальних умовах. При цьому середня швидкість руху становила 54 км/год, в той час як в тестах NEDC вона не перевищує 33 км/год.
Panamera S E-Hybrid має загальну потужність 416 к.с., розганяється від 0 до 100 км/год за 5,5 с, а максимальна швидкість автомобіля сягає 270 км/год. Офіційна дилерська мережа Porsche вже приймає замовлення на нові моделі Panamera, в тому числі і на інноваційний Panamera S E-Hybrid.