Головна навігація
Меню

Сімейні вихідні у стилі Porsche!

Київ. 1 та 2 червня 2013 року «Порше Центр Київ» спільно з рестораном «Прага» вдало втілили сумісний проект – Porsche Family Weekend, участь у якому взяли постійні гості ресторану та водночас прихильнику бренду Porsche.

Porsche Family Weekend – абсолютно нова, проте досить успішна, концепція заходу у практиці «Порше Центру Київ», яка надає унікальну можливість отримати вир емоцій та стати ближчим до легендарного бренду як його дорослим шанувальникам, так і їхнім дітям. Звісно ж, для того, щоб відчути динаміку та міць автомобіля, необхідно власноруч його випробувати – сісти за кермо, повертаючи ключ, привести в дію потужний двигун та, збільшуючи оберти натисканням на педаль акселератора, відчути на собі закони тяжіння та керованість високотехнологічного Porsche. Для цього гостям події у нагоді стали запропоновані для тест-драйву яскраві представники спортивної лінійки Porsche – моделі нового покоління Porsche 911: повноприводний Porsche 911 Carrera 4 та більш потужна задньоприводний Porsche 911 Carrera S.

Найемоційнішою ланкою заходу стала Porsсhe Kids Driving School, або Дитяча школа керування Porsсhe, яка очікувала на юних гостей ресторану протягом першого вік-енду літа. Підкреслюючи концепцію соціально-відповідального ведення бізнесу, професійні інструктори «Порше Центр Київ» доносили до підростаючих водіїв первинні правила безпеки на дорозі у поєднанні з проведенням дитячих тест-драйвів. Тест-драйви відбувались на дитячих автомобілях – електричному Porsche 356 та педальному Porsche Boxster – в умовах спеціально створеної зменшеної копії автомобільної дороги з дотриманням таких атрибутів, як дорожні знаки, пішохідні переходи, повороти, тунелі та навіть перешкоди. Дитяча школа керування Porsсhe викликала неабиякий інтерес та отримала позитивні відгуки як самих учасників – до речі, наймолодшому з яких було лише 2 роки, так і їхніх батьків. Посмішки дітей, бажання проїхати додаткове коло та пам’ятні сувеніри від «Порше Центр Київ» були невід’ємною частиною події.

Тож, традиційно, маємо безперечний підсумок, що Porsche – це легенда, це пристрасть, втілена у автомобілях, яка захоплює людей незалежно від віку та відчути яку можливо лише за кермом автомобіля Porsche.

За детальною інформацією звертайтеся до консультанів з продажу.

Порше Центр Київ
Київ, вул. Велика Васильківська, 5
(Бессарабський квартал),
тел.: +38 (044) 492-92-22, факс: 492-92-20