Головна навігація
Меню

Porsche святкує 50-ліття моделі 911 випуском ексклюзивної лімітованої серії

Штутгарт. Porsche 911, як жоден інший спортивний автомобіль, вдало поєднує очевидні протиріччя: традиції та інновації, ексклюзивність та соціальну прийнятність, а також вражаючі динамічні показники та ефективність. Porsche продовжить святкування 50-ліття моделі 911 на міжнародному автосалоні у Франкфурті, презентуючи спеціальну ювілейну версію, створену на базі 911 Carrera S: як звичайний  911, лімітована серія 911 50th Anniversary Edition матиме кузов купе, а також опозитний 6-циліндровий двигун та задній привід. В той же час ювілейний 911 матиме широкий кузов, типовий для повнопривідних версій Carrera 4, а також активну спортивну підвіску. Лімітована версія буде випущена у кількості 1963 екземплярів – відповідно до року світової прем’єри 911.


Porsche представить лімітовану версію моделі, присвячену 50-ій річниці 911, на автосалоні у Франкфурті, який можна буде відвідати з 12 вересня 2013 року. З моменту своєї появи у 1963 році на провідному міжнародному автосалоні – тоді ще з індексом 901 – спортивний автомобіль вразив шанувальників спорткарів по всьому світу, та й досі залишається взірцем у цій категорії. Впродовж 50 років модельна лінійка безперервно розвивалася,  і в той же час вдалося зберегти унікальний характер 911. Результатом цієї 50-літньої еволюції, а також незліченної кількості перемог в автоспорті, став спортивний автомобіль, який повністю втілює сутність бренду Porsche. ДНК 911 можна знайти в кожній моделі Porsche.


Лімітована серія має потужність 400 к.с. та характеристики, які забезпечили 50 років успіху моделі 911. Наприклад, вона обладнана підвіскою Porsche Active Suspension Management (PASM) зі спеціальними налаштуваннями, які відповідають збільшеній ширині колії та забезпечують виняткову динаміку 911 в поворотах. Спортивна вихлопна система має потужне емоційне звучання. Спеціальні 20-дюймові колеса в дизайні Fuchs пофарбовані у чорний шовковисто-глянцевий колір, а їхні центри відполіровані до блиску. Оздоблені хромом пластини повітрязабірників, хромовані декоративні накладки між задніми ліхтарями та оздоблення кришки двигуна підкреслюють особливу зовнішність лімітованої версії моделі. Ще одна технічна особливість моделі – система Porsche Dynamic Light System (PDLS) з біксеноном та динамічним коректором фар.
Два унікальні кольори доступні для ювілейного 911 – Graphite Grey Metallic та Geyser Grey Metallic. Також доступний матовий чорний колір. Кожен з автомобілів має двокольоровий шильдик з ефектом 3D на задній кришці з цифрами «911 50». Вони повторюються у трикольоровому виконанні на підголівниках та у двох кольорах – на тахометрі та алюмінієвих накладках на пороги. Також логотип можна знайти над відсіком для рукавичок, так само як індивідуальний номер кожного з автомобілів даної лімітованої серії. Серед інших зовнішніх ознак, притаманних даній серії, - глянцеві рамки вікон та зовнішні дзеркала SportDesign.  


В інтер’єрі автомобіля також збереглися посилання на першу модель 911: цифри та шкала на панелі приладів – зеленого кольору, а стрілки – білого, як 50 років тому. Центральна частина передніх та задніх шкіряних сидінь виконана з двокольорової тканини в дрібну клітинку – так званої «пепіти», популярної у 60-і роки. В інтер’єрі використовується шкіра кольору Аgate Grey або Black з декоративною строчкою, частково – контрастного кольору. Водій та передній пасажир можуть максимально комфортно влаштуватися в стандартних сидіннях з 14 параметрами налаштувань або ж в опційних з 18-позиційним регулюванням. Руків’я важеля коробки передач оздоблено алюмінієм – ідея, запозичена з програми Porsche Exclusive.
Автомобілі з лімітованої серії розганяються від до 100 км/год за 4,5 с (4,3 с з PDK), а їхня максимальна швидкість сягає 300 км/год (298 км/год з PDK). Середні витрати палива в рамках циклу NEDC становлять 9,5 л/100 км (8,7 з PDK), а викиди СО2 – 224 г/км (205 з PDK). Офіційні дилери Porsche вже приймають замовлення на автомобілі з лімітованої серії 911, вартість яких стартує з позначки 1 493 000 грн.