Головна навігація
Меню

Пілот Formula 1 Марк Веббер змагатиметься у Ле-Мані в команді Porsche

Штутгарт. Австралійський пілот Formula 1 Марк Веббер підписав контракт з Porsche на декілька років. Починаючи з гоночного сезону 2014, він змагатиметься в перегонах «24 години Ле-Мана» та чемпіонаті світу з перегонів на витривалість (WEC) на новому прототипі Porsche LMP1. 36-річний австралієць вже двічі брав участь в перегонах у Ле-Мані, а за свою кар’єру у Formula 1 з 2002 року і до сьогодні здобув 36 подіумів та дев’ять перемог у перегонах.


«Для мене честь приєднатися до Porsche під час повернення до вищої ліги у Ле-Мані та брати участь у чемпіонаті світу з перегонів на витривалість. Porsche творить історію автоспорту як виробник та завжди прагне втілювати інноваційні технології та принципи ефективності на найвищому рівні», - прокоментував Марк Веббер. – «Я з нетерпінням очікую нових викликів, які постануть переді мною після кар’єри у Formula 1. Porsche, переконаний, встановить для себе надзвичайно високі цілі. Я прагну чимскоріш опинитися за кермом одного з найшвидших спортивних автомобілів у світі».
«Я дуже радий, що Марк Веббер став частиною проекту LMP1, оскільки він – один з найкращих та найбільш успішних пілотів Formula 1 усіх часів», - прокоментував Вольфганг Хатц, член правління Porsche AG, який відповідає за дослідно-конструкторські роботи. – «Марк, безперечно, належить до когорти найкращих світових гонщиків, має досвід змагань у «24 годинах Ле-Мана» та є шанувальником Porsche вже багато років».


«Я навчився цінувати здібності Марка, коли ми обидва були задіяні в Formula 1», - коментує Фрітц Енцінгер, керівник проекту LMP1. – «Він – один з кращих пілотів, який оптимально підходить для нашої команди. Я радий, що у нас буде такий досвідчений та швидкий пілот з 2014 року».
Разом з Марком Веббером на LMP1 змагатимуться заводські пілоти Porsche Тімо Бернхард та Роман Дюма, а також колишній пілот Formula 1 Ніл Джані.