Головна навігація
Меню

Нова сервісна програма Porsche

Керування автомобілем Porsche покликано дарувати справжнє задоволення власнику автомобіля. Щоб зробити поїздки максимально комфортними та безпечними, офіційні дилери Porscheзапрошують власників автомобілів з гербом на капоті скористатися сервісною програмою All-InclusiveRepairs. В рамках даної програми дилери до кінця серпня пропонують спеціальні ціни на придбання та заміну передніх та задніх гальмівних дисків і колодок. Дія спеціальних цін  розповсюджується не лише на запчастини, а й на роботи з їхньої установки та супутні матеріали.

Оригінальні запчастини Porsche, які є результатом впровадження останніх технологій та інновацій в автомобілебудуванні, гарантують найвищу якість та безпеку автомобіля. В той же час суворі стандарти виробництва Porscheта власні унікальні розробки забезпечують довговічність та якість запчастин.

Прозоре ціноутворення,  високі стандарти сервісу та кваліфікація персоналу завжди вирізняли сервісні центри Porsche, і нова пропозиція – додаткова можливість переконатися у цьому.

Подробиці щодо дії сервісної пропозиції можна дізнатися в "Порше Центр Дныпропетровськ" або за тел.: (056) 377 77 77