Головна навігація
Меню

Нова пропозиція Porsche Driver's Selection - колекція Стіва Макквіна

«Життя - це перегони. А все, що до і після них - лише очікування». Цими словами американський актор висловив своє захоплення автоспортом і швидкістю. Колекція Стіва Макквіна добре відображає цю життєву позицію. Модні чоловіча та жіноча колекції були розроблені у співпраці з Чедом Макквіном, сином кінозірки, а також художником Ніколасом Хунцікером, який відповідав за автомобільні мотиви.

Одним з найяскравіших експонатів колекції є куртка гонщика. Ця синя куртка в стилі 70-х років має підкладку з мотивом від самого Макквіна. На задній стороні чоловічої куртки вишитий напис Porsche, а на рукавах видно білі смуги. На рукавах жіночої куртки ці смуги темно-синього кольору. Привертає до себе увагу і логотип у вигляді сонця, аналогічний нашивці на оригінальному гоночному комбінезоні Стіва Макквіна. Це логотип кінокомпанії гонщика.

На колекційних сорочках-поло також вишитий логотип у стилі ретро. На задню частину жіночої синьої сорочки-поло з кольоровим коміром нанесено велике зображення актора. Чоловіча сорочка-поло має білий колір і темно-сині смуги на рукавах.

У стилі легендарних перегонів виконані і футболки. Чоловіча помаранчева футболка з бавовни прикрашена великим зображенням Porsche 908/02, на якому актор брав участь у перегонах в США. На задню частину чоловічої футболки синього кольору нанесено зображення актора. Тут же можна побачити і спортивну, надзвичайно виразну жіночу майку з довгими рукавами. Біла майка з білим малюнком має комір темно-синього кольору, а також темно-синій підпис Стіва Макквіна.

До перерахованих вище предметів одягу пропонується синя кепка, на передню частину якої також нанесено гоночний логотип Макквіна.

Колекцію Макквіна з Porsche Driver's Selection можна придбати у всіх офіційних дилерських центрах Porsche.