Головна навігація
Меню

Porsche представляє унікальну модель, створену за відгуками інтернет-спільноти

Штутгарт. «5 мільйонів приводів для святкування!» - саме цим слоганом керувалися шанувальники спортивних автомобілів, які брали участь у створенні унікального Porsche 911 Carrera 4S. Виробник спортивних автомобілів зі Штутгарта розпочав дану кампанію в інтернеті, щоб продемонструвати вдячність за п’ять мільйонів «Like», отриманих від своїх шанувальників. На своїй сторінці у Facebook (facebook.com/porsche) Porsche до 18 серпня розігрує подорож до Porsche Experience Center, який розташований у Сільверстоуні, де щасливчик зможе випробувати унікальний 911. Серед учасників також будуть розіграні модельки авто.


Голосування за ідеальний дизайн для 911, в якому взяли участь 54 000 користувачів соціальних медіа, стало частиною святкування «50 років Porsche 911». Завдяки Porsche Exclusive автомобіль було пофарбовано в унікальний колір Aquablaumetallic та укомплектовано низкою опцій, серед яких – 20-дюймові диски Carrera S у білому кольорі. На унікальну модель також встановлено пакет «Aerokit Cup», до якого входить передній обвіс з додатковим спойлером, а також нова задня кришка з фіксованим антикрилом. 


Наліпки зі словами "5M Porsche Fans", спеціально розроблені для цієї моделі 911, а також накладки на пороги з написом "Personally built by 5 Million Porsche Fans" роблять цей автомобіль по-справжньому неповторним. Незабаром шанувальники Porsche зможуть випробувати його на тренінгу з керування у Сільверстоуні.


Учасники конкурсу, які посядуть призові місця з другого по десяте, отримають модельку 911 Carrera 4S "5M Porsche Fans" у масштабі 1:43. У змаганнях можуть брати участь усі зареєстровані у Facebook користувачі, які мають дійсне посвідчення водія. Отримати більше інформації про змагання та унікальну модель, а також умови участі, можна за посиланням www.porsche.com/5million та www.porsche.com/exclusive.