Головна навігація
Меню

Новий Porsche Panamera у Донецьку

   3.08.2013, всього лише через тиждень після офіційної презентації  нового  Porsche Panamera в Україні,  «Порше Центр Донецк» провів яскравий захід, під час якого гості змогли вперше протестувати  нові  Porsche Panamera,  отримати незабутні емоції від їх неповторної динаміки, відчути переваги  високого рівня комфорту та виразного дизайну.

Кожен з гостей заходу зміг переконатися, що нові та вдосконалені технології, забезпечують економію палива, та додатково підвищують комфорт в русі і в управлінні. Новий Panamera підкреслює своє виняткове становище ще більш виразною мовою дизайну в стилі нових поколінь спортивних автомобілів, для яких характерні більш чіткі лінії, різкі контури і нова форма елементів кузова. Інакше кажучи, Porsche Panamera стає ще більш ефективним, спортивним, комфортним і елегантним.

    Для отримання  детальної інформації про оновлений модельний ряд Porsche, запрошуємо Вас до «Порше Центр Донецьк», де Ви також зможете  пройти індивідуальний тест-драйв на новому Porsche Panamera!

Офіційний дилер Porsche в Донецьку
Порше Центр Донецьк
пр-т Ленінський, 47 д
т. (062) 210-09-10