Головна навігація
Меню

Світова прем'єра Porsche 918 Spyder на автосалоні IAA 2013

Штутгарт. На міжнародному автосалоні (IAA ) 2013 у Франкфурті-на-Майні відбудеться світова прем'єра носія сенсаційної технології - Porsche 918 Spyder. Цей суперкар з можливістю зарядки від зовнішньої електромережі відкриває нову еру в історії виробництва спортивних автомобілів. Ще ніколи придатний для повсякденної експлуатації суперспортивний автомобіль не поєднував у собі вражаючу динаміку руху з витратою палива малолітражного автомобіля. Тому 918 Spyder можна порівняти з 911, дебют якого півстоліття тому також відбувся на автосалоні у Франкфурті. Відзначаючи ювілей, компанія Porsche представляє на автосалоні випущену лімітованою серією спеціальну модель «50 років 911». Вона розроблена на базі останньої версії 911 Carrera S та поєднує в собі традиційні для 911 елементи і найсучасніші технології. На цьому автосалоні увазі публіки буде представлений також і новий модельний ряд 911 Turbo.


Модельну гаму Porsche доповнить нове покоління Panamera. Провідні позиції Porsche в розробці ефективних спортивних приводів продемонструє перспективний Panamera S E-Hybrid, перший гібридний автомобіль класу «люкс» з можливістю зарядки від зовнішньої електромережі. Відвідувачі автосалону зможуть побачити і економічну модель Panamera з дизельним двигуном потужністю 300 к.с.
Типове для бренду Porsche поєднання потужності і ефективності визначає концепцію успіху компанії Porsche і гарантує виробнику спортивних автомобілів нові рекорди продажів. Голова правління компанії Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG Маттіас Мюллер коментує: «З січня по липень нам вдалося продати по всьому світу близько 95 300 нових автомобілів - на 17 відсотків більше, ніж за перші сім місяців 2012 року. Тому ми впевнено дивимося в найближче майбутнє і вже сьогодні можемо сказати, що в 2013 році ми продамо більше автомобілів, ніж у минулому році. Судячи з того, як виглядає ситуація на сьогоднішній день, в цьому році ми встановимо новий рекорд – навіть з урахуванням того, що нинішні економічні умови важко назвати задовільними». 2012 рік, в якому було продано 143 096 автомобілів і досягнуто обороту у розмірі 13,9 мільярда євро, став найуспішнішим фінансовим роком за всю історію Porsche.

Гени Porsche як запорука успіху в майбутньому: 918 Spyder з потужним гібридним приводом

918 Spyder являє собою перспективну концепцію спортивних автомобілів з традиційними генами Porsche. Цей ефективний гібрид, як жоден інший автомобіль, пропонує всі технічні переваги суперспортивного автомобіля з двигуном потужністю 887 к.с. і електромобіля, здатного рухатися практично безшумно. Розганяючись з нуля до 100 км/год всього лише за 2,8 секунди, він витрачає на 100 км від 3,0 до 3,3 л палива. Концепція 918 Spyder дозволяє ефективно використовувати двигун внутрішнього згоряння і електродвигуни для оптимізації динаміки руху.

Легендарний спортивний автомобіль святкує ювілей: спеціальна модель «50 років 911»

Світова прем'єра 911 відбулася на автосалоні IAA у вересні 1963 року. З тих пір для автолюбителів всього світу він став символом спортивного автомобіля. У цьому році у Франкфурті-на-Майні 911 відзначає своє 50-річчя. На честь свого бестселера компанія Porsche випустила спеціальну модель на базі 911 Carrera S. Випуск цієї моделі лімітований 1963 екземплярами, тобто числом, що означає рік, в який відбулася світова прем'єра 911. Цей спеціальний дев'ятсот одинадцятий має значну кількість елементів, що демонструють його схожість з першими випущеними моделями 911. Його ексклюзивний широкий кузов, характерний 

для повнопривідних моделей, чудово поєднується з класичним заднім приводом. Автомобіль має шестициліндровий опозитний двигун.

Новий 911 Turbo: більше динаміки, менше споживання палива

Рівно через десять років після появи першого 911, а саме в 1973 році, на автосалоні IAA був представлений перший прототип 911 Turbo. У ювілейний 40-й рік компанія Porsche представляє нове покоління 911 Turbo і Turbo S - це дві моделі 911, в яких втілені найновіші досягнення в галузі технологій та динаміки руху. Новий повний привід, активне управління задніми колесами, адаптивна аеродинаміка, світлодіодні фари і шестициліндровий опозитний двигун потужністю до 560 к.с., а також два турбонагнітачі - все це характеризує 911 Turbo нового покоління як суперкар для гоночних треків і повсякденної експлуатації. Підвищенню динаміки руху сприяє система усунення кренів PDCC, яка вперше пропонується для моделей 911 Turbo. Ця система входить в базову комплектацію 911 Turbo S, як і пакет Sport Chrono з динамічними опорами двигуна і керамічними гальмами PCCB. Для 911 Turbo все це пропонується в якості додаткового обладнання. Оснащений серійними шинами, новий 911 Turbo S проходить Північну петлю Нюрбургринга за 7,27 хвилин. Обидві топові спортивні моделі стали ще ефективнішими: в циклі NEFZ вони витрачають 9,7 л на 100 км - це на 15 відсотків менше, ніж показник попереднього покоління.

На автосалоні компанія Porsche буде чекати своїх гостей та клієнтів на стенді А12 в павільйоні 3.0. Прес-конференція відбудеться 10 вересня о 10.00 на стенді Porsche. У режимі реального часу прес-конференцію можна буде подивитися за наступним посиланням: http://www.media-server.com/m/p/aj2v4htx/lan/de.