Головна навігація
Меню

918 Spyder дебютує з новим рекордом Нюрбургринга

Штутгарт. Porsche 918 Spyder вдалося подолати Північну петлю Нюрбургринга  довжиною 20,6 км за 6 хвилин 57 секунд. Саме стільки часу знадобилося спорткару з гібридним приводом, щоб зменшити час проходження кола на 14 секунд у порівнянні з попереднім рекордом. Вольфганг Хатц, член правління компанії Porsche AG, який відповідає за дослідно-конструкторські роботи, зазначив: «Ми обіцяли, що 918 Spyder буде особливим та дасть нове визначення задоволенню від керування, ефективності та динамічним характеристикам. Ми дотрималися свого слова».


Світовий дебют 918 Spyder відбувся на автосалоні у Франкфурті (ІАА). Модель поєднує в собі максимальні динамічні показники та мінімальне споживання палива. Встановивши новий рекорд Нюрбургринга, спорткар демонструє свій вражаючий потенціал, який криється у концепції гібрида з можливістю підзарядки від зовнішньої електромережі, а також провідну роль компанії в розробці спортивних гібридних автомобілів. «Радикальна гібридизація 918 Spyder з етапу створення концепції зробила рекорд можливим», - коментує Френк Воллізер, керівник проекту 918 Spyder. – «Час проходження Північної петлі був та залишається ключовим та найбільшим випробуванням для спортивного суперкара. Продемонструвавши час 6:57, ми досягли результату, яким пишається кожен член нашої команди та компанії Porsche в цілому».  


Попередній рекорд, який залишався неподоланим впродовж чотирьох років, став неактуальним вже після першої спроби 4 вересня. Усі три пілоти – Вальтер Рьорль, Тімо Клюк та Марк Ліб – були швидшими за існуючий рекорд та неодноразово продемонстрували час проходження кола, менший за сім хвилин. Власне заводському пілоту Марку Лібу вдалося продемонструвати найкращий час 6 хвилин 57 секунд, проїхавши коло з середньою швидкістю 179,5 км/год. Обидва автомобілі, які брали участь в випробуваннях, мають потужність 887 к.с., обладнані опційним пакетом «Вайзах» для покращення показників динаміки та укомплектовані шинами Michelin, спеціально розробленими для 918 Spyder.