Головна навігація
Меню

Презентація нової Porsche Panamera у Харкові.

  Через два тижні після офиційної презентації Porsche Panamera в Україні,автолюбителі нашого міста змогли гідно оцінити творіння німецького автоконцерну. До уваги гостей були представлені чотири з десяти модифікацій нової модельної лінії Panamera: швидкісні та потужні повнопривідні Panamera 4 і Panamera 4S, елегантні та просторі Panamera 4S Executive і Panamera Turbo Executive.

 

  Майданчик для тест-драйву було обрано не випадково: вперше гості Порше Центр Харків тестували автомобілі не в умовах міського автопотоку або заміської траси, а на спеціалізованому маршруті, де з'явилася можливість повною мірою відчути радість руху в ії початковому розумінні,оцінити спортивну дінаміку, легкість у досягненні максимальних характеристик автомобіля, і все це на тлі вишуканої розкоші, індівідуальності та дивного простору салону.

 

  Відкритий до горизонту простір льотного поля, лайнер, що йде на зліт по паралельній смузі, гул турбін літаків - все це, безумовно, додавало гостроти у відчуття водійського драйву

  Життя вимагає раціональних рішень, а серце - спортивну модель. Ніяких протиріч - новий Panamera. Він спортивний, він представницький, він розкішний.Він - Porsche... Без сумнівів.