Головна навігація
Меню

Під знаком Fashion...

15 жовтня о « Kharkov Palace Hоtel » стартували покази головного модного заходу міста Kharkov Fashion Days.

Це проект , спрямований на розвиток fashion -індустрії та fashion -культури в цілому в Україні , і безпосередньо в регіоні. Одна з головних цілей усіх заходів, що проводяться в рамках Kharkov Fashion Days - це формування змістовної професійної fashion -середовища , а також створення простору , де fashion розкривається у всіх своїх проявах - і як мистецтво і як найважливіша частина сучасної культури.

У нинішньому сезоні « Kharkov Fashion Days » вийшли за рамки модної події . Родзинкою заходу став соціально - освітній проект «Майбутні кутюр'є ». У проекті брали участь учні харківських шкіл- інтернатів для дітей з особливими потребами . Вони , разом з дизайнерами , малювали ескізи , розробляли елементи декору і вручну розшивали костюми бісером.

Свої колекції представили Анна Бублик , Христина Бобкова , Дмитро Захаревскій , Діана Нагірна , Аміна Гасем та інші талановиті дизайнери. Дні моди в нинішньому році подарували харків'янам колекції , гідні рівня провідних світових подіумів.

Прямо з « Ukrainian Fashion Week » на харківський подіум привіз свою колекцію , натхненну картинами мексиканки Фріди Кало спеціальний гість заходу - кутюр'є з сонячної Грузії Бічолла Тетрадзе . У Харкові пройшов перший самостійний показ бренду Bicholla . Кутюр'є закохався в Харків з першого погляду. Трансфер Бічолла Тетрадзе здійснив Порше Центр Харків .

Ідейний натхненник харківських днів моди і генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week Володимир Нечипорук поділився секретом успіху Kharkov Fashion Days . За його словами , це 3 Б ( Бічолла , Бублик , Бобкова ) .

                                                                                      Бічолла Тетрадзе