Головна навігація
Меню

Сімейні вихідні у стилі Porsche або Porsche Family Brunch

Київ. 26 жовтня 2013 року «Порше Центр Київ» подовжив практику проведення сімейних тест-драйвів, які мають за мету випробування модельного ряду Porsche потенційними власниками автомобілів та організацію захопливої розважальної програми для їхніх діточок. Захід «Porsche Family Brunch» надав унікальну можливість поринути у вир емоцій та стати ближчим до легендарного бренду цілим родинам - дорослим шанувальникам та маленьким послідовникам бренду, поєднавши у собі проведення шосейних тест-драйвів та Porsсhe Kids Driving School із відпочинком у затишному місці з неперевершеним краєвидом.


Цього разу гості події мали нагоду випробувати новий Porsche Panamera 4S Executive, презентований в Україні у липні, Cayenne Diesel, який завдяки своїй ефективності користується незмінною популярністю серед українських автомобілістів впродовж кількох років, а також іконічний спорткар з повним приводом Porsche 911 Carrera 4.

Порівняти автомобілі бренду, різні за класом та технічними характеристиками в рамках одного тест-драйву на вільній від заторів дорозі, - корисний та цікавий досвід для шанувальників спорткарів. Тому учасники заходу з задоволенням проводили час за кермом, ділилися враженнями з іншими гостями, дізнавалися технічні подробиці у персоналу «Порше Центр Київ». Для гостей працювала експозиція Porsche Driver’s Selection, де усі бажаючі могли придбати стильні та функціональні аксесуари Porsche.


У спеціально обладнаній секції Porsсhe Kids Driving School також вирували емоції: підростаючі водії випробовували на міць дитячі Porsche 356 та Porsche Boxster в умовах зменшеної копії автомобільної дороги з тунелями та перешкодами. Пам’ятні подарунки додали радості маленьким учасникам тест-драйву.
«Порше Центр Київ» регулярно проводить заходи в Києві та  забезпечує участь потенційних та існуючих власників Porsche в закордонних тест-драйвах на кращих треках Європи. Персонал дилерського центру завжди з радістю надасть інформацію щодо запланованих активностей.