Головна навігація
Меню

Підвищений попит на двомісне купе Cayman у всьому світі

У жовтні компанія Porsche передала клієнтам 13 400 нових автомобілів 

Штутгарт. Компанія Porsche продовжує йти успішним курсом попередніх місяців цього року: у жовтні виробник спортивних автомобілів продав по всьому світу 13 393 автомобілі і поліпшив показник аналогічного місяця минулого року на 14,6%. На початку осені багато клієнтів, які купили повнопривідні моделі, змогли отримати справжнє задоволення від керування Porsche.
«Ми добре почали четвертий квартал і змогли продовжити в жовтні наш курс зростання в усіх регіонах», - каже Бернхард Майєр , відповідальний за збут та маркетинг член правління компанії Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG. - «Тепер ми з нетерпінням чекаємо світової прем'єри Macan на автосалоні в Лос-Анджелесі та Panamera Turbo S на Токійському автосалоні. Panamera Turbo S поповнив лінійку наших спортивних седанів і дозволив нам знайти ще більш індивідуальне рішення для задоволення ексклюзивних побажань наших клієнтів».
Спортивні автомобілі, випущені на заводі Porsche, користувалися в жовтні 2013 року попитом в усьому світі: на внутрішньому ринку німецьким клієнтам було продано 1 792 нові автомобілі. Це на 42,9% більше, ніж у жовтні 2012 року. Із задоволенням обирали спортивні моделі 911, Cayenne, Panamera, Boxster і Cayman і покупці в США. Тут було продано 3 562 автомобілі (+11%). У Китаї Porsche продала 2 948 автомобілів, поліпшивши показник жовтня минулого року на 20,9%.


Новий Porsche Cayman приводить у захват любителів автомобілів по всьому світу: у жовтні придбанню цього двомісного спортивного купе раділи понад 1 000 чоловік. За попередні місяці 2013 року клієнтам загалом було передано 8 500 цих автомобілів. А лідером за обсягами продажу серед всіх моделей Porsche залишається традиційно Cayenne: спортивний позашляховик обрали у жовтні 6 990 покупців.

Порше Центр Київ
Київ, вул. Велика
Васильківська, 5
(Бессарабський квартал),
тел.: +38 (044) 492-92-22,
факс: 492-92-20